Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezeknek az álmoknak van...

Ezeknek az álmoknak van jelentése?

Figyelt kérdés

Néha szoktam olyat álmodni, hogy vezetek vagy lövöldözök. Mindegyik álmomban(pár darab kivételével) amiben vezetni kellett nem vagy csak kicsit fogott a fék. Nagyon ritkán van, hogy működik , de akkor is ütközés előtt. Ebben az a furcsa, hogy nem balesetezek, max koccanások.

A lövöldözős álmokban pedig nagyon nehéz meghúzni az elsütőbillentyűt. Erőlködnöm kell, hogy tudjak lőni.(Pisztolynál van csak ez a jelenség) De így is sikeresen megtudok ölni sok embert. Nem ártatlanokat, hanem rossz, terrorista embereket. Katona szoktam lenni és igaziból is katonának készülök. Valóéletben simán eltudom sütni.



2016. jún. 13. 01:24
 1/4 Yog-Sothoth ***** válasza:
Eh, gondolom erre mondják, hogy szakmai ártalom. :D
2016. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy érzed,nem vagy elég mmagabiztos vészhelyzetekben.A nagy baj elkerülése álmaidban,az egészséges életösztönt jelzi.

Minden álomnak van jelentése!

2016. jún. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha egy álomban a kocsin nem fog a fék, általában azt jelenti, hogy nehezen tudod kontrollálni magad, vagy a saját életed. Ezt én is sokszor álmodom, azért kerestem rá. Én is mindig tövig taposom, de csak csúszik vagy lassan halad tovább. Szóval nem túl életszerűen reagál az autó.
2016. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. jún. 14. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!