Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy többszörös...

Mit jelent az, hogy többszörösen azt álmodom, hogy eltévedek Kazincbarcikán?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos a válasz, mert sehol sem találom!!!!

2016. jún. 15. 14:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem bizol magadba, csak a sötétséget látod
2016. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez ezotéria kategória.
2016. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Yog-Sothoth ***** válasza:
Legközelebb tegyél egy térképet a párnád alá, akkor nem lesz probléma.
2016. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyébként miért lenne ezotéria témakör? Az álomfejtés pszichológia, attól, hogy ide tették a kategóriát... De mindegy.

Milyen érzéseid, emlékeid vannak Kazincbarcikával kapcsolatban?

Ha semmi különös, akkor a hely lehet, hogy mindegy, és a hangsúlyos motívum az eltévedés. Milyen területen érzed magad elveszettnek az életben? Van-e valami félelmed ezzel kapcsolatban?

Az álmaidat te tudod a legjobban értelmezni, így, hogy semmit sem tudunk rólad, szinte lehetetlen erre válaszolni, amit lehet, az is csak általánosító közhely. Az álom a te tudatalattid által létrehozott dolog, ami az emlékeidből és érzéseidből táplálkozik, nem pedig valami általános, "felcsapom az álmoskönyvet és megnézem" szinten értelmezhető dolog.

2016. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4,


az álomfejtés az a kiskapu, ami a racionális pszichológiából nyílik az ezotériába.

2016. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De miért? A normális agyműködésnek (álom) mi köze van az ezotériához? Bár felőlem... Mondjuk, hogy bele lehet piszkálni a másik tudatába álmában, mert fogékonyabb. De egyrészt ezt nem veszi észre az illető, másrészt egy szimpla álomértelmezős kérdés olyan távol áll az ezotériától, mint a kondenzcsík a tömeges népirtástól. Szimpla nem tudás eredménye, hogy vannak emberek, akik az álmaikat ilyen szempontból akarják megközelíteni. Olvasni kéne az emberi agyról kicsit.
2016. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6,


nem a normális agyműködésnek van köze az ezotériához, nem ezt írtam. Kérlek, olvasd el újra.

2016. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, mi a kiskapu a kettő között, képes vagyok értelmezni egy mondatot egyszeri olvasás után is, köszönöm a bizalmat. :D
2016. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az előbb írtam le, hogy a kiskapu az álomfejtés. Ezt a szót nem érted?

Egyébként abszolút nem rosszindulatból írom, de ha nem ismered a racionális pszichológiát, akkor ne is menjünk bele, mert ez nem három mondatos témakör. Ennek ismerete nélkül pedig csak "vak vezet világtalant" válaszok jönnek majd.

2016. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, MIÉRT kiskapu. A pszichológiához (és pszichiátriához egyébként) jobban értek, mint az ezotériához, ezért se értem, hogyan jön ebbe a témakörbe az álomértelmezés, azt hittem, legalább ez lejött az eddigi válaszaimból. De tulajdonképpen, mondom, nekem mindegy, ha valaki szerint az álmoskönyvben a K betűnél kell keresni Kazincbarcikát, és azt jelenti, hogy "pénz áll a házhoz", akkor értse így.
2016. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!