Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha azt álmodom,...

Mit jelent az, ha azt álmodom, hogy megöltem két barátnőmet?

Figyelt kérdés

Ma azt álmodtam, hogy megöltem mindkét volt barátnőmet, akikkel a napokban vesztem össze (ők voltak az egyetlen barátaim). Nem mondanám, hogy hiányoznak meg ilyenek, semmi bűntudatot nem érzek (mivel nem is én voltam a hibás), de azért... miért öltem meg őket álmomban? Q__Q

15/L



2016. jún. 22. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
De na viccet félretéve nem tom mit jelent de elmondhatnád mivel ölted meg őket hogy csak 1 pillanat volt vagy hosszú kínzó halál volt
2016. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Baltával v__v tudniillik vannak ilyen hajlamaim de... de akkoris XDDDD
2016. jún. 22. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És fejen v nyakon csaptad őket? Csa úgy kérdezem
2016. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
fejen
2016. jún. 22. 20:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy dühös vagy.
2016. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy vannak ilyen hajlamaid. Amíg nem fantáziálsz arról hogy a valóságban is megtennéd, addig normális vagy. Álomban mindenfélét képzel az ember.
2016. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eh.. akkor lehet nem vagyok normális teljesen qwq
2016. jún. 22. 23:51
 8/11 anonim válasza:
100%

Hát normálisnak nem nevezném, de nem is hiszem, hogy nagyobb gond lenne veled. Én nem egyszer a saját apámat öltem meg álmomban. És mindig egy besötétített szobában álmában fejen lövöm, egy revolverrel. Megjegyzem a valóéletben nem mindig zökkenőmentes a kapcsolatunk, de soha nem kívántam a halálát!

Az álmok mindig burkoltan akarnak valamit közölni, tanítani, nem szabad szó szerint értelmezni őket! Abból sokszor butaság jön ki végül. Ajánlani tudom, hogy vagy arra próbálj meg rájönni, hogy a különböző motívumok külön választva mit jelentenek, mi lehet a mögöttes tartalma, jelentése. Vagy a szimbólumokat próbáld értelmezni! :) Álmot fejteni nem mindig egyszerű, de megéri a fáradozást!

2016. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

haragszol rájuk és álmodban vezetted le a feszültséget

gondolom, élőben nem volt rá lehetőség, vagy nem merted igazán elmondani, hogy mi a bajod velük

2016. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én álmonban egy lány oszátály és egy társam ruházat nélkül volt egy ketrecbe ,mielött rosszra gondolnátok el volt válaszva a ketrec bolondok házában amolyan Zorro stilus és kór volt a régi Loss Angeles-ben voltam .


Sokakat el vittek engen nem én egy autóban utaztam két nálam egy évvel idősebb haverommal meg egy ügynökkel és egy bolondal akit folyton nyüktatózni kellet és továbbá egy barátommal .


A lényeg ,hogy te még szerencsésnek számítasz !

2016. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!