Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy egy fadarab...

Azt álmodtam, hogy egy fadarabbal agyonütöttem egy kiskutyát. Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam beírni álomfejtőbe, de oda csak ilyen szavakat lehet beírni, és nem igazán tudom miket írjak be, és amiket beírtam azokkal se jutottam semmire.

2016. jún. 26. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Előző életedben macska voltál.
2016. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kössz:DD hát az álmomban egyáltalán nem sajnáltam hogy meghalt de most igen:/
2016. jún. 26. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ugatott egy kutya- és az álmodba bekúszott, mint zavaró elem - és hát bizony álmunkban a racionális tudatrés és a morális érzék kikapcsolva aluszik... ezért lehet ilyesmi... Vagy álmodod, hogy a körúton szembesétál egy oroszlán - de mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, nem ütközöl meg rajta.
2016. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De nem hiszem, hogy végig ugatott volna, mert kb az egész álmom róla szólt, amíg agyon nem ütöttem.. :/
2016. jún. 26. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:

nem is úgy kell: ugatott egy kutya, az álmodban meg megjelent - ennek idejét meg nem tudod, mert az álomidő nem mérhető órával.. Volt olyan álmom, hogy a telefon csengése volt "beépítve". Hosszúnak és bonyolultnak éreztem, másnap mondta valaki egyet csengetett, és lerakta, mert eszébe jutott, hátha alszom.:D

Lehet álmodban az is, hogy valami bántja mostanában a lelkedet, és nem tudod megoldani, és egy védtelen - vagyis gyenge- ellenállás felé próbálod ezt a feszültséget kezelni- ÁLMODBAN.

De ez nem jelenti azt, hogy kegyetlen lennél, hogy ébren is bántanál egy védtelen állatot, a morális érzéked azt nem tűrné.

2016. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Álmainkban a kutya,a hűséget,feltételek nélküli barátságot jelképezi.Valahol,a hűségről,barátságról szerzett tapasztalataid közt érdemes kereskedni.
2016. jún. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Húú sok segítség, most már szerintem tudom mit jelenthetett köszönöm!!:))
2016. jún. 27. 12:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2016. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!