Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom, tigrissel...

Visszatérő álom, tigrissel vagy oroszlánnal, kezd nagyon elegem lenni, mi lehet a jelentése? Többi kent

Figyelt kérdés
Szóval minden álom egy nyugis helyen kezdődik, és egyszer csak a semmiből feltűnik egy oroszlán vagy egy tigris. Nem tűnik fenyegetőnek, csak sétál valamerre. Meglátom,és nagyon megijedek és pánikolva elkezdek menekülni, és ahogy észreveszi, elkezd üldözni. Általában egy embercsoport társaságában vagyok, vagy ahogy üldöz, egy emberekkel teli helyre érek. Ilyenkor megpróbálok menekülni ahogy mindenki más is. Nem tudom mi a vége mert mindig felébredek. Nem tudom mi lehet de már 4-5x visszajött ez az álom és szerintem még fog is

2016. jún. 28. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akar megtámadni a tigris/oroszlán, akkor maradj ott (már ha tudsz cselekedni), és nézd meg mi történik.
2016. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Álmainkban az állatok az ösztöneinket megszemélyesítő lények.Az oroszlán,a tigris,a kegyetlen uralkodást,nyers erőt,kegyetlenséget jelképezi.

Nagy valószínűséggel ilyen jellemű ember,vagy éppen önmagad okoz elfogadhatatlan körülményt neked.


Ösztöneinket képtelenek vagyunk elfojtani hosszútávon,de szolgálatunkba állíthatjuk azokat,függően attól,hogy milyen értelmes lények vagyunk.

Mások vad ösztönei ellen nehezebb dolgunk van,hisz azokat mi nem irányíthatjuk.Jobb elkerülni azokat,akikben vad,kegyetlen ösztönök uralkodnak.

Az oroszlánt,tigrist nem tudjuk vegetariánus étrendre szoktatni.

Felébredéseid emiatt történtek.

2016. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként, kérdező, fiú vagy vagy lány?
2016. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is pont ilyeneket álmodok sokadjára. Egyszerűen nem értem én sem mi lehet.
2018. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!