Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt?

Miért álmodhattam ezt?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a pszichologusóm látni akart,félévet jártam hozzá,depressziós epizód miatt,az első két hónapban gyakran szóba került a kórház,mert nagyon gyakran hajtogattam öngyilkosságot.Az volt az álmomba hogy beszélni akart velem,hogy mit tervezek hova megyek tanulni,elmondtam,majd közölte hogy reméli nem fogok sínre kifeküdni,meg stb.Mostanábban megint nehezen alszom,de én akkor sem akartam sínre feküdni,és nem tudom miért álmodtam ezt,mert olyan fura volt,tekintette is olyan volt álmomba hogy mindjárt bevitet,tisztára úgy nézet rám,mintha önveszélyes lennék.Lehet túllpörgött az agyam valamin ? életem ezen szakaszán nem szoktam agyalni sose.
2016. júl. 9. 06:27
 1/1 anonim válasza:
Szerintem te csupan attol felsz hogy valami megzavarja az eleted menetet.
2016. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!