Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő ijesztő...

Van egy visszatérő ijesztő álmom (? ). Fordult-e már elő valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő... Nem is tudom minek nevezzem. Ijesztő álom, motívum, dolog? Ami mára elég nyomasztóvá vállt. Kifejtem hátha érthetőbb lesz. A legtöbbször akkor fordul elő velem, amikor felkelek idő előtt és még vissza alszok, szóval nem akkor, amikor mély álomba vagyok.

Az történik, hogy olyan állapotban vagyok, mintha fél álomba lennék, de még "lebénulva" és valaki hozzám ér. Férfi vagy nő nem tudom, sosem látom, mindig nagyon zavaros az egész, csak a körülöttem lévő dolgokat (ágynemű, párnák) látom homályosan. Rendesen érzem az érintését és a legtöbbször olyan, mintha meg akarna fojtani. Torkon ragad vagy megpróbál összenyomni. Ilyenkor összeszedem minden erőmet, hogy leküzdjem a bénultságot és felriadok és a legtöbbször úgy látom a környező cuccaimat vissza, mint amikor álmodtam (?), ami még félelmetesebbé teszi az egészet. Mi lehet ez szerintetek? Visszatérő álom? Hallucináció (nem szedek semmilyen tudatmódosító szert)?



2016. júl. 12. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valaki haragszik rád és képzeletében folytogat.

Ezen a videón 7.30-tól látsz egy ilyen mutatványt, hogy a hölgy megérzi amikor az árnyékát, vagyis egy virtuális mását megérintik:

https://www.youtube.com/watch?v=kMFJse97oO0

Ez telepátia és nem szükséges hozzá árnyék vagy voodoo bábú sem, elég a képzeletben eljátszani.

2016. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, amikor egy adott nap alatt olyasmire gondoltam/olyat néztem, amitol féltem!
2016. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én méhekkel meg darazsakkal álodok ilyet, hogy a szobámban vannak és már a párnámon van a fejem melett ilyenkor felriadok és körülnézek hogy ottvan-e elég para :D
2016. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!