Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fura és egy kicsit ijesztő...

Fura és egy kicsit ijesztő dolog történt ma velem. Hasonló történt valakivel?

Figyelt kérdés

Ma suliból hazafelé menet egy nő megállított a metrónál. Egészen pontosan beleakaszkodott a karomba és elkezdett mondani valamit. Nem értettem semmit belőle, mert zenét hallgattam. Kivettem a fülest és megkérdeztem, hogy van-e valami baj, meg hogy segíthetek-e valamiben. Erre azt válaszolta, hogy ne játszam a hülyét, hogy azonnal szükségem van segítségre, mert a "halál árnyéka van fölöttem". Elkezdtem hátrálni, de csak jött utánam és mondta a magáét. Igazából majdnem összepisiltem magam. Szerencsére egy srác észrevette, hogy baj van, és odajött segíteni. Mondta a nőnek, hogy hagyjon békén. A nő meg olyan furán viselkedett utána...Kótyagosnak tűnt, vagy én nem is tudom...Aztán a srác megkérdezte, hogy minden rendben van-e, aztán elkísért a villamosig. A nő nem jött utánunk szerencsére.

Elég ijesztő volt, hogy őszínte legyek.


Hasonló történt valakivel?



2012. márc. 28. 20:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, hogy az Ezo kategoriába írtam ki, de nem igazán tudom hova sorolni ezt a dolgot...
2012. márc. 28. 20:04
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a nő jósnak készült, csak nem vették fel ezért összeomlott és másokat ijeszteget ezekkel....
2012. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2012. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Neeeem...Nem ő volt az. Nem jött az ördög démoni formááábaaan.. :D


Köszi a válaszokat!

2012. márc. 28. 20:40
 5/19 Napkiraly ***** válasza:
a hulladék le akart nyúlni 20 forinttal
2012. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kedves Napkiraly!

A poén az volt benne, hogy nem tűnt se kettyósnak, se csórónak, se c-típusú állampolgárnak.

2012. márc. 28. 22:04
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

Uh ez elég para :) Ha szerencséd van, akkor nem igazi jósnő, csak hibbant. Ha tényleg az, akkor se izgulj, mert úgyis mindenképpen meghalsz, bármit csinálsz :) De nyugi, ha létezik olyan, hogy jóslás, akkor másvilág is létezik, és ha létezik másvilág, akkor nem létezik halál.


Hasonló velem is történt egyszer. A villamoson utaztam (olyan 10 éve), és ült velem szemben egy idős nő. Aztán megszólított, és megkérdezte, hogy mikor születtem. Elég erős orosz akcentusa volt. Már az elején sejtettem hogy valami ezo csaj, és a csillagjegyemet akarja tudni :) Megmondtam neki a hónap+nap-ot, és azt mondta, hogy színésznek kell mennem :) Én mondtam neki, hogy egy "kicsit" más pályán vagyok, de még erősködött egy kicsit, míg le nem szálltam :)

Ugyan nem lettem az, de kb. az ötszörösét keresem egy átlag színész fizujának, szal nem kell mindig követni a tanácsokat :) Hmm bár ki tudja, lehet hogy kevesebbet stresszelnék, és megtanultam volna lazítani, nem lennék állandóan feszült...

2012. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
71%

Én megpróbálom most komolyan kezelni a kérdést.Fontos dolog tudni,hogy hiszel-e bármi földöntúliban,vagy sem.Ha nem,akkor hagyd a fenébe az egészet!Ha igen,akkor van 2 lehetőség:

1.A nő hibbant

2.A nő tényleg jósféle/auralátó

Az első eset érthető,a második utánajárást igényel.De ha tényleg igazi,dolgához értő, és NEM SZÉLHÁMOS,akkor szívás van.A halál árnyéka nem vicces dolog.Én kb 3 éves korom óta látom az emberek auráit(de nem hiszek az egészből el semmit :D).De akinek fekete aurát láttam,arról vagy kiderült,hogy most halt meg valakije,vagy meghalt.De annyit elárulok,hogy 1 kezemen meg tudom számolni,hány ilyen volt.De megnyugtatlak,Magyarországon sokkal több őrült van,mint igazi jós.

2012. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az egész ország tele van érdekes emberekkel. Nem egy ilyennel találkoztam már. Sőt egyszer egyik barátnőmnek egy kisgyerek (down kóros volt) átkiabált az út túloldaláról, hogy nézd anyu, neki fehér van (mármint az aurájára érthette, m fehér szín nem volt rajta, bár lehet színtévesztő volt szegény gyerek).
2012. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm szépen a válaszokat!


Ma is ott volt egyébként az a nő, de most nem ment oda senkihez, hanem haladt a tömeggel. Remélem, hogy igazatok van, és csak rájött az ötperc.

Egyébként nem, nem hiszek az ilyesmikben. Csak annyira jól adta elő magát, én meg nagyon megijedtem, aztán nem nagyon tudtam, hogy mit csináljak...

Egyébként nem halt meg senki körülöttem mostanában.

Viszont ma kétszer is olyan érzésem volt, mintha bedugult volna a jobb fülem...mint amikor nagyon erős szél fúj, és csak az arcod egyik oldalát éri, megszédültem meg ilyesmi. Nagyon remélem, hogy ennek nincs semmi köze az őrült nénihez...:D

2012. márc. 29. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!