Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthetett...

Szerintetek mit jelenthetett az álmom?

Figyelt kérdés

Még most is remegek,nagyon félelmetes volt.

2014-ben költöztünk el családi házba,előtte emeletes házban laktunk. Azt is tudni kell,hogy a szembe szomszédunk a nagymamám volt. (még él,de nem igazán jó a viszony)

Az álmom a következő: Ebben az emeletes házban voltunk,apukám és anyukám elment vizet venni egy boltba,mert apukámnak valami a torkára akadt,addig én a házban maradtam a többi lakóval. (Mintha valami gyűlés lett volna) Egyszer csak nagy robajra lettünk figyelmesek,és a következő pillanatban egy kislány lelőtt egy körözött gyilkost. A következő kép az volt,hogy a gyilkos egy kék nylonszerűséggel le volt takarva a bejáratnál,de én éreztem valami furcsa dolgot,hogy mégsem halott. Telefonáltam a szüleimnek,hogy ne jöjjenek vissza,mert a kapuban ott fekszik egy gyilkos,de szerintem hamarosan "újraébred". Aztán úgy is lett,a kapuból eltűnt a teste,csak a kék nylon maradt a helyén. Kitört a pánik,és mindenki ment fel az emeletekre,elbújni a házakba. Azelőtt az ajtó előtt álltam pár lakossal,ami a mi lakásunké volt,amikor a másik ajtó mögül (ahol a nagymamám lakik) egy vérfagyasztó kiabálást,sikoltozást hallottam,de tényleg,nagyon rémisztő volt,mintha nyúzták volna. Mindenki elkezdett rohangálni,én felrohantam a 10.-re,és elkértem valaki telefonját,mert az enyém lemerült,hogy szóljak a szüleimnek,hogy menjenek el a városból. És itt felébredtem.

Borzasztó volt,nagyon-nagyon féltem.

Köszönöm annak,aki végigolvasta.

17/L



2016. júl. 15. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyi hogy vigyázzatok mert lehet hogy jelent valamit ez az alom...Nekem is hasonló álmom volt csak az nem ilyen félelmetes... Azóta is furcsa dolgok történnek velem...

Esetleg ha megegyszer ilyesmit álmodnál próbálj meg valahogy uralkodni az álmodon :)

2016. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Milyen furcsa dolgok?

Köszi a választ!:)

2016. júl. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!