Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon ez mit jelenthet?

Vajon ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Mult ejjel almomban, egy nagy mezon voltam, ahol a csaladommal setaltam. Es az almonban azon a helyen elvileg mar jartam. Ahogyan setaltunk a tavolban feltunt egy erdo, es egy nagyon nagy to, ami rettento iszapos es koszos volt. A to mellett volt egy terasz fele, ami mellett volt egy elegge erdekes torzsu fuz fa. A teraszon alltam es a koszos tavat neztem, mikor a to melyebol gömb alaku akvarium szerusegek jottek felszinre. Az akvariumok nyilasai a vizben voltak, szoval vakum szeruen lebegtek a vizen. Egyszer csak par akvariumba kigyok bukkantak fel, maskor pedig egy kislany, es egy kisfiu.. Az ekezetert ezer bocs

2016. júl. 16. 20:03
 1/1 anonim válasza:

Hát...

Az agyad kreálja a napjaidból összekeveredett információkból ezt az álomképet, amire lehet h emlékszel lehet h nem. Szerintem nem jelent semmit, de ha jelent akkor köze lehet a Környezetszennyezéshez.

Mivel aZ agyad kreálja ezt az egészet nem hinném h bármi jelentősége is lenne, mert én egyszer azt álmodtam, h lila tyúkok rohangálnaK a kertemben, és répákaT zabálnak.. naH ennek találd meg az értelmét XD

2016. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!