Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon jelenthet valamit ez az...

Vajon jelenthet valamit ez az álom?

Figyelt kérdés
6. emeleten voltam egy hotelban. Leakartam menni az udvarra a barátaimhoz. Valaki elől menekültem, mert beszóltam neki és megakart verni :D Hirtelen egy hosszú folyosón találtam magam. Ez volt maga a lift. Láttam, hogy lépcsővel is letudnék menni, el is indultam felé, de inkább maradtam a "liftnél" Félelmet éreztem. Nagyon furcsáltam ezt a liftet. Hirtelen elindult és én leültem. Emberekkel lett tele és furcsán néztek rám, ezért felálltam. Lefelé haladtunk majd hirtelen felkeltem
2016. jún. 1. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álmodban egyszeresmint a saját lelkeddel küzdesz. Az álomban szereplő menekülés egy konfliktusra utal egy haragosoddal. Valakivel elszámolnivalód van? A lift motívum is egyfajta bezártságra utal. Félsz a sarokbaszorítástól. A lift lefelé haladásával egyszersmint egyre jobban érzed a válladon a súlyt. Az emberek körülötted a megalázástól való félelmed termékei. A konfliktusod súlyosbodásával tehát nagy bajba kerülhetsz, ami után megalázva és egyedül fogod érezni magad, hacsak nem választod a "lépcsőt", és nem oldod meg a problémát.

Remélem tudtam segíteni, sok szerencsét a konfliktus rendezéséhez!

2016. jún. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudtál segíteni, mert tényleg így van.. Olyan helyzetbe kerültem ahol hazugság hazugságot szül amit ha nem tisztázok nagy problémáim lehetnek, viszont ha őszinte vagyok mindenki kinevet majd...
2016. jún. 2. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!