Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem írhatom bele a kérdésbe,...

Nem írhatom bele a kérdésbe, hogy mit álmodtam, mert akkor vélhetően törlésre kerülne, lentebb leírom. Mit jelenthet az álmom álomfejtéskedvelők szerint?

Figyelt kérdés

Tehát o n d ó val álmodtam, de rengeteggel. Még a padlón is folyt. Már elnézést...


Kérem, hogy álomfejtést kedvelők írjanak, köszönöm!



2016. júl. 17. 15:33
1 2
 1/15 Legoman ***** válasza:
75%

Kevés az információ.

Ez így önmagában semmit nem jelent. Az álom többi részére és minden kis részletre szükség van, hogy az álomkép összeálljon.

2016. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi, hogy írtál. Ennyire emlékszem. Illetve még annyira, hogy amikor a padlón folyt, akkor onnan feltöröltem.


Régebben olvastam, hogy hímvesszővel álmodni - annak mérete az életerővel áll összefüggésben, ezért arra gondoltam, hogy az ondó is valami hasonló lehet, életenergia áradása vagy ilyesmi. (?)


Ha eszedbe jut valami, írj, köszi!

2016. júl. 18. 05:30
 3/15 Legoman ***** válasza:

Talán jelentheti az ondó a szaporodási képességet vagy pont az ellenkezőjét. Pusztán lehet vágy is arra, hogy könnyíts ezáltal is magadon.

Lehet, hogy az életerőd jött meg, vagy ment el.

stb.

Napestig lehetne sorolni.


Ha nem nagyon emlékszel mit álmodtál, csak erre belőle, akkor próbáld meg végiggondolni az álom előtti napot, hogy miként érezted magad, melyik volt az az érzés, amely szinte egész nap hatott rád, és erre fele nyomozz. :)

2016. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm válaszodat és azt is, hogy komolyan vetted a kérdésemet!


Ha jól emlékszem, vasárnapra virradóan álmodtam ezt, szombaton pedig kora délutántól estig "ki voltam kapcsolva" (nem volt itthon senki és kihasználtam) - meditáltam, imádkoztam, csináltam bizonyos "lelki gyakorlatokat" - ha lehet így nevezni, emiatt remélem, akkor azt jelentheti, hogy nőtt az életerőm! :-)


De akár azt is jelenthetné valóban, hogy valamitől megszabadultam, megkönnyebbültem - ha férfi volnék, de nem vagyok. Lehet, hogy te abból indultál ki, hogy ezt a kérdést biztosan egy ffi írta - bocs, elfelejtettem jelezni a nememet - itt lehet, hogy számít.

2016. júl. 18. 10:23
 5/15 Legoman ***** válasza:

Minden számít. :)


Ezért is van az, hogy legjobban és legpontosabban az ember az álmát saját maga tudja megfejteni.

2016. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek azzal, hogy az ember a saját álmát tudja leginkább megfejteni. :-)
2016. júl. 18. 12:48
 7/15 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek! :-)
2016. júl. 18. 12:49
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Igen fontos,hogy miként élted meg,ezzel a természetes életnedvvel való találkozásod,mert a megoldást ott kell keresni.

Az ondó,jelenti a megtermékenyülést fizikális,és eszmei síkon,de jelentheti az undort is,ha undorodva takarítottál álmodban.

Próbáld visszaidézni az álmot,és az álomban átélt érzéseket,hogy közel kerülj jelentéséhez!

Talán az a nap,túlcsordulóan megtermékenyítőként hatott rád!

2016. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves Zoltán!


Köszönöm, hogy írtál.


Az a helyzet, hogy szeretek korán feküdni és korán kelni. Mostanában ebből csak a korán kelés tudott megvalósulni - és későn volt lehetőségem elaludni, ráadásul a kevés alvással töltött idő alatt is sokszor fel kellett kelnem.


Amikor jól kipihenem magamat, akkor nagyon tisztán, részletesen emlékszem az álmaimra, le is szoktam írni azokat. Ám mostanában örülök, hogy ha emlékszem az álmokra - és leírni sem volt időm.


Még pár hét és visszaállhatok az általam kedvelt korán fekvés - korán kelés menethez, de sajnos még ennyivel kell beérnem. Nem nagyon emlékszem arra az álomra, de azért majd még igyekszem felidézni.

2016. júl. 19. 14:20
 10/15 A kérdező kommentje:
Annyi jut eszembe, hogy amikor a falloszból jött ki az ondó, akkor nem olyan volt a kivezető nyílás, mint a megszokott, hanem olyan, hogy több irányba spriccelt ;-) és amikor ezt láttam, megpróbáltam elkapni. Aztán a kezemen is folyt. Ettől nem undorodtam. (Az egész most vicces, de ez már racionalizálás.)
2016. júl. 19. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!