Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Mostanában kétszer is repülőgép szerencsétlenségről álmodtam. Egyszer én is rajta voltam, másodjára nem. Mindkétszer voltak olyanok is a gépen, akiket ismerek. Kicsit félek a repüléstől ezért kissé megijesztenek ezek az álmok. Nem utazok mostanában sehova repülővel, szóval nem hiszem, hogy ezek amiatt vannak.

2016. júl. 22. 12:08
 1/3 anonim válasza:
Repülőgép-szerencsétlenség, zuhanó repülőgépet látni: érzelem nélküli nyájasság; önmagad előtt is titkolt rosszindulat; férfiálomban: szerelmi kudarc.
2016. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit az álmoskönyvekben írnak az hülyeség,legalább is akinek beválik az azért van,mert mázli volt.


Szerintem alapból azért álmodtál repülőszerencsétlenségről,mert van félelem benned a repüléssel kapcsolatba.Volt valami , ami ezt a hatást váltotta ki.Nyugi,nem a jövőbeli eseményt álmodtad meg. :)

2016. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az utazás álmunkban,rendszerint az életút szimbóluma.

Úgy tűnik,félsz az életutad katasztrófájától.

2016. júl. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!