Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa álmom volt az...

Nagyon furcsa álmom volt az éjjel és az óta azon töprengek, aki tud és van ideje az irjon, Miért álmodtam ezt? Van e okom félni?

Figyelt kérdés

Az álmom : a városban ahol élünk siettem az egyik utcán felfele és néztem visszafele ,mert üldozőbe vettek az UFO k. Rózsaszinű gömböcskék voltak és valami fura robot lovasok kardokkal , ahogyan siettem utamban álltak cigányok vagy migránsok ,mostmár nem tudom eldönteni. És ki akartam kerülni őket és sikerült is, behuzódtam egy kocsmaszerüségbe ahol sokan voltak már elbújva. Ott összetalálkoztam egy idegen férfival akivel elmentünk egy házba ( az övébe) ott csókolóztam azzal a fiuval, aztán nézelődtem ki az ajtón , vártam ,hogy jobb legyen az idő , esett az eső és a gyerekek ült egyszéken a ház fala mellett észomorúan nézett engem és nem mondott semmit csak nézett a kék szemével és a haja már vizes volt az esőtől , láttam ahogyan eaik rá az eső. Később ismét kinéztem és ugyanugyült és caak nézett komolyan és szomoruan, az égbolt narancssárga , kék, rózsaszín volt ( nagyon szép) a fiam be jött velm a házba, kinéztwm ismét és egy autó volt ott ( elhagyatott luxusautó) észre vettem e mellett még egy kábelt is ami szikrázott és a ház felrobbant, behunytam a szememet de a robbanás attvilágitott rajta, az érsdekes az ,hogy nem ilyedtem meg , hanem inkább nyugodt voltam , mert tudtam ,hogy a fiam is velem van és a robbanás után nem marad egyedül. Ennyi. Nagyon furcaa álom volt, ehhez hasonlót soha nem álmodtam , lefekvés előtt éjjeli 2 óráig néztem egy romantikus filmet , a fiam a szüleimnél van 2 napha, reggel felhívtam , minden oke. 4 éves a fiam ha ez számit. Hosszasan írtam és hibám is van mert táblet el irok.

Hátha valaki megtud nyúgtatni. Bocs hahosszú lett és bonyolult , de az álmom is bonyolult. !!! ?



2016. júl. 28. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg álomfelytő van e itt ?
2016. júl. 28. 18:04
 2/4 anonim ***** válasza:
nem akarom megfejteni ezt a hülye személyes álmot de a rózsaszin gömbök azok szeretetteli ideákat, megvalosithatatlan dolgokat jelentenek, ufok - nyugtalanságot, mert meglátsz valamit ami olyan ami nem te vagy, és soha nem is lehetsz. szép égbolt tisztánlátást jelent, meg sikereket, robbanás meg hirtelen változást, amit tudatosan fogsz megélni... nyugodtság utána az is jót jelent, a fiad itt álomban a végső példaképet jelentheti magadban is, amelyet meg akarsz valósitani, autó presztizst, tudás jelent
2016. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előszöris:Ember nem láthat a jövőbe.Érezhet a testében változásokat,amit a tudatalatti közölhet,de általában az álmok a múltról,és a jelenrél szólnak.

Az előttem válaszoló helytállóan bontotta ki a szimbólumokat.A történetet az alapján, neked kell összeraknod.

2016. júl. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ,hogy irtatok. Hülye személyes álom. Igen elég furcsa volt de nem tehetek róla, nem lehet az álmokat befolyásolni. :)
2016. júl. 31. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!