Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban a csuklóm megharapta...

Álmomban a csuklóm megharapta egy róka, miért érzem a harapást még 2 nap múlva is? Alig bírom mozgatni a kezem.

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azért alakult így az álmod, mert közben tényleg beverted a kezed, ahogy fordultál egyet, vagy valami. Nekem is volt már ilyen.
2016. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Én egyszer azt álmodtam, hogy eltörtem egy poharat, egy szilánk beleállt az ujjamba, és jól megvágott. Másnap egy vágással az ujjamon ébredtem. Azóta sem tudok rá magyarázatot találni.
2016. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fordítottja is lehetséges, hogy az álombéli eset annyira valóságos volt, hogy egyfajta fantomfájdalmat érzel. Ha tudatosítod magadban, hogy fantomfájdalom, elképzelhető, hogy elmúlik.
2016. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

A hetedik érzéked szerint hamis ember van a közeledben.Amit nappal nem veszünk észre azt álmunkban látjuk. Ha a szendergés előtt visszapörgetsz egy beszélgetést akkor igen élesen látod nemcsak a hangsúlyozást mellyel kimondják a szót de megélénkül a hozzátartozó mimika is.

Nagyon kíváncsi lennék "csuklóm megharapta egy róka," álmod előtt mi történt veled?

2016. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4, igazából semmi érdemleges, az egész napom egy nagy monoton. felkelek, elrendezem a kutyát, fészezek, főzök, eszek, megnézek egy rész a szulejmánból és alszok... minden nap ez van, még beszélegtni sem nagyon beszélgetek, apum túlságosan el van foglalva az új nőjével


a válaszokat meg mindenkinek köszönöm^^

2016. aug. 2. 16:17
 6/17 anonim válasza:
100%

Valószínűleg éjszaka beütötted vagy elfeküdted és akkor rögtön jelentkezett fájdalom, amit beleszőttél az álmodba, az volt a harapás.

Nekem olyan is volt már, hogy az ébresztő zenéje beépült az álmomba :)

2016. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#5 Nekem is volt màr hogy az èbresztõzene csengett az àlmomban😄

Ugyhogy biztos csak ennyi lehet az oka, ahogy a többiek is mondtàk. Vagy lehet alvajàrtàl. Szoktàl avajàrni? Èn egyszer igen. Felöltöztem az èjszaka közepèn. Egyszer meg èjszaka bezàrtam a szobaajtòt mert fèltem, reggel pedig tàrva nyitva volt. Ès a szüleim azt mondtàk hogy nem õk nyitottàk ki, ùgyhogy kitudja mit csinàltam.😂 de azèrt kicsit fèlelmetes volt👻 Mèg most is kiràz a hideg.

Az osztàlytàrsam pedig alvajàrt ès kiment a buszmegàlòba😂. Az unokatestvèrem pedig ugyancsak alvajàrt ès lement az òriàsi csempe lèpcsõn mikor aludt.


Te mèg soha sem jàrtàl alva? Lehet te is az voltàl ès beverted a kezed, vagy a kutyàd megharapott😂🐶

Nem voltàl alvajàro sosem?

2016. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ès a nagymamàm is volt egyszer alvajàrò, azt mondta hogy ott èbredt fel mikor màr a hàzbejàrat ajtajànak a kilincsèt fogta. Egy èjszaka. Mèg jo hogy , kitudja hova mehetett volna😂👻

Elèg gyakori az ilyesmi.

Te voltàl màr alvajàrò?

2016. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kicsi koromban rendszeresen voltam alva járó, miután megtanultam járni, állandóan az asztal alól szedtek össze a szüleim. Mostanában már csak teliholdkor terelget vissza apa az ágyamba, máskor nem
2016. aug. 2. 17:56
 10/17 anonim ***** válasza:
Na làtod....lehet most is ilyesmi törtènt
2016. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!