Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek mi volt életek eddigi...

Nektek mi volt életek eddigi legemlékezetesebb álma?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 15:43
1 2
 1/19 anonim válasza:
74%
Egyszer egy hétig minden nap borzasztó rémálmaim voltak. Hétfőn azt álmodtam, hogy a keresztapám meg akart ölni, de végül én öltem meg őt. Kedden a legjobb barátnőm barátja megpróbált megerőszakolni, őt is megöltem. Szerdán a tesóimat néztem, ahogy embert esznek. Csütörtökön az apámat élve feldarabolták. Pénteken be voltam zárva egy szűk, sötét dobozszerű szobába, és nem tudtam kiszabadulni. Szombatra elmúltak a rémálmok, de azóta sem tudom őket elfelejteni.
2016. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Amikor végre nem ébredtem fel a vaginába történő behatolás előtt. Megálmodtam az orgazmust is, aztán amikor felkeltem, konstatálnom kelett, hogy valóban nedves alattam a takaró.
2016. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
:D
2016. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az, amikor azt álmodtam, hogy szūletett egy kis testvérem. Ott voltam édesanyámmal, mikor szülte. Másnap jött a valóság, anyám meghalt. A mai napig nem tudom megérteni, hogy miért születésről álmodtam, mikor halál lett a vége. Lehet csak nekem kapcsolódik össze a kettő. Pár napja pedig azt álmodtam, hogy a kislányom fog meghalni.
2016. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Azok amelyeket az élet megcsinált.
2016. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az, mikor megálmodtam alsóban, hogy összeveszem a barátnőimmel az aulában, és pont úgy történt...vagy hasonlóan, nagyon régen volt
2016. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Apámmal szexeltem álmomban....
2016. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az igen xdd

Köszönöm az eddigi válaszokat:)!

2016. aug. 13. 02:35
 9/19 anonim válasza:
74%
Én egyszer azt álmodtam, hogy kitört a III. világháború, és a németek elkezdtek minket bombázni. Másnap pedig láttam a híradóban, hogy Párizsban merénylet történt.
2016. aug. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az se rossz
2016. aug. 13. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!