Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legemlékezetesebb...

Mi volt a legemlékezetesebb álmod?

Figyelt kérdés
Mi volt a legemlékezetesebb álmod amire még mindig emlékszel?

2014. jan. 8. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
az amikor én és a kiszemeltem akkorát *******...
2014. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Androiddal szexelni.
2014. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Álom: Megkérdeztem a családtól, hogy hol az egyik öcsém, ők zavartan néztek rám és mondták remegve: "nem emlékszel, meghalt mikor kicsi volt". Mondom: " dehogy is :) hát ott voltunk a szalagavatóján (és ekkor megpróbáltam felidézni a 26 éves öcsém arcát, aztán, hogy 20 évesen hogy nézett ki, 18 évesen, de nem ugrottak be és a vele töltött emlékeim se voltak már meg, aztán folytattam) "ja nem a középisk.., nem..általános...nem..." és az óvódás arca volt az utolsó ami beugrott, rájöttem, hogy tényleg meghalt mikor kicsi volt, még emlékeztem is rá, hogy nincs velünk, gyászoljuk, aztán elkezdtem sírni, és éreztem azt a mély fájdalmat. Ekkor riadtam fel de ugyanavval az érzéssel és szinte már sírtam miközben aludtam.

k..va életbe sose éreztem akkora hálát, mint akkor!

Tudjátok mikor azt kívánod, hogy bárcsak egy rossz álom lenne...és kiderül, hogy ez csak az volt :)

2014. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 James T. Kirk ***** válasza:

Nekem 2 volt, ami nagyot ütött!

Az egyik: Egy idegen bolygón voltam, ami technikailag nagyon fejlett volt, tudtam hogy oda tartozom és hogy menekülnöm kell, mert üldöznek...aztán elkezdődött a hajsza...futottam, és közben azon járt az agyam hogy nem csináltam semmi rosszat, mégis meg akarnak ölni.

A másik: Egy titkos bázison voltam tudós. És ebben az esetben nem tudtam hogy mit keresek ott, viszont minden ember ismert aki szembe jött velem, köszöntek, megkérdezték hogy vagyok, de nekem nem voltak ismerősök...és ismertem minden kódot...meg ilyenek...

2014. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Álom: A családommal az udvaron a meggyfánk alatt ültünk, miközben egy banya (olyan köpönyeges, kalapos) sétált fel alá mellettünk, mi meg néztük de nem csináltunk semmit. Ez nagyon megmaradt.

Anyám egyik nap azt álmodta hogy becsengetett hozzánk Szümbül aga a Szulejmánból.

2014. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:

Mikor a lélektársammal haltam meg.


[link]

2014. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!