Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az almom?

Mit jelenthet az almom?

Figyelt kérdés

Azt almodtam, hogy talaltam valahol egy kisbabat, egy sotet szobaban, aki nemreg szuletett (par perccel/oraval elotte), de halott volt. En elkezdtem simogatni, amivel visszahoztam az eletbe, ott elhataroztam, hogy en leszek az anyukaja.

Azt lehet hozza kell tennem, hogy 19 eves vagyok, de nagyon szeretnek kesobb anya lenni, ami sajnos valoszinu nem lesz egyszeru, mert hormonbetegsegem van.

A valaszokat koszonom :)



2016. aug. 11. 16:39
 1/7 anonim válasza:
Egyszerű vágyakozás
2016. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Balszerencsés lesz,de aztán a dolog jóra fordul.
2016. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
vegyél egy álommegfejtő könyvet!MINDEN benne van!
2016. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DeMoR válasza:

Az elsőnek teljesen igaza van ... szimplán azt gondolod mert hormon beteg vagy (az írottak szerint) nem lehet majd gyereked ... a sötét szoba szerintem legalábbis a mélyen lapuló vágyadat míg az hogy halott volt csak hogy bizonytalan vagy az ott lévő dologgal kapcsolatban (jelen esetben hogy anya lehetsz). de mikor "simogatni" kezdet "visszahoztad" azaz kicsit határozottabb lettél a témába.. (téged nem állít meg holmi betegség :D)... persze persze részletesebben is lelehetne írni hogy mit jelent de ha valóban elakarsz kezdeni foglalkozni álmokkal akkor barangolj a neten .. az sokat segít :D .. aztán költs majd rá az ilyenekre .(könyvek,filmek,előadások..stb.).. ;)..

szép napoot :D !!

2016. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 4. válaszoló álomfejtéséhez nem szükséges hozzátenni.Helyénvaló.
2016. aug. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) remelem a valo eletben sem fog semmi megallitani engem :D
2016. aug. 12. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Ámen!(Úgy legyen!)
2016. aug. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!