Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha döglött macskák...

Mit jelent, ha döglött macskákkal álmodtam?

Figyelt kérdés
Elég furcsa álmom volt. Mit jelenthet az, ha döglött macskákkal álmodtam? Az úton voltak, egymás hegyén-hátán.

2016. aug. 15. 20:50
 1/8 anonim válasza:

Nah ezt a kérdést elolvasva valószínűleg én is azt fogok álmodni.. Jujj..

Az álmok az agyad fel nem dolgozott,"kérdéses" képekből alakít össze neked ilyen szép kis történeteket" az az az álmot. Lehet h nappal macskákra, elhunyt macskákra gondoltál, hallottál, v láttál.

2016. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1-es: Nem:D

2-es: Nem láttam, és nem is gondoltam halott macskákra/:

2016. aug. 15. 21:21
 3/8 anonim válasza:

Az is elég ám, ha tegnap vagy azelőtt, vagy a tv-ben találkoztál cicával.

Nem tudhatod, szerintem nem jelent semmit (bocsánatot kérek attól aki hisz benne.) Aztán lehet h mégis. Vannak olyan dolgok, amiket az ember jelenlegi tudásával nem tud megmagyarázni.

2016. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Akkor valószínűleg te egy lutya vagy...😂😂

Igen, mint ahogy a többi válaszoló is írta biztos láttál valahol macskával kapcsolatos dolgot.

2016. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Az előző vagyok

*kutya

2016. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 engedhi tresholl válasza:
lapos macska elutotte bambula. de jott menyus es kihozott teged a nemzeti dohanyboltbol . az allom jelentese pedig pont az hogy Kamcsatkan strike lesz mult heten. egyceru a magyarazat
2016. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tudatalatti mindig rejtve üzen neked álmodban, mi nem követtük végig az eddigi életedet így csak te tudod kikövetkeztetni a múltadból hogy ez a rejtett üzenet mit jelethet mit akar üzenni neked a tudatalattid.
2016. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A macska,kultúránkban,a hízelgés,és nőiesség szimbóluma.Életutadon,sok élettelen-élhetetlen nővel találkoztál.
2016. aug. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!