Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Macskákkal álmodtam. Esetleg...

PrettyVillain kérdése:

Macskákkal álmodtam. Esetleg van valami jelentése?

Figyelt kérdés
Álmomban jöttem hazafelé nappal, amikor egy nagy cicacsaládot találtam egy dobozban. Soványak voltak, de egészségesnek tüntek, így odamentem, és megsímogattam őket. Utánna odajött egy idős hölgy, és mondta, hogy ne símogassam őket, mert soha többet nem hagytnak békén. Nem törődtem vele, és elindultam haza. Amikor hazaértem elém szaladtak a saját cicáim, és szokás szerintem felvettem őket, hogy örülök nekik. Utánna bementem a szobámba, és ott voltak a kiscicák, akiket az utcán símogattam. Aztán egyre több macska került elő mindenhonnan. Amikor kinyitottam az ablakot, akkor is mászott be a sok cica. Ezután felhívtam anyukámat és nagymamámat, hogy jöjjenek át hozzám, mert ellepnek a macskák. Amikor átjöttek, elkezdtük ledobálni a macskákat az emeletről, lőni őket, kitekertük a nyakukat, csak hogy megdögöljenek. Ezután már a szomszédok is jöttek segíteni, mert kezdték őket is ellepni a cicák. Nyár volt, de mégis az udvaron volt egy nagy hókupac, amibe lőttük a macskákat, aztán betemettük a kupacot gallyal, és elégettük. Amúgy macskapárti vagyok, soha nem bántanék állatokat, a bogarakat is kitessékelem az ablakon, minthogy leüssem. Nem gondolnám, hogy valami jövendölés, vagy bármi ilyen jelentése lenne. De még sem találok magyarázatot, hogy ez mégis mi volt, úgyhogy kérnék egy kis segítséget.

2013. jan. 18. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem erről az jut eszembe, hogy a fő szál az, hogy valakit megszelídítesz(mint kishercegben)és utána már mégsem nem tudsz, akarsz gondoskodni róla, mert a terhedre van, nem tudod tőle a saját életedet élni és ekkor haragudni kezdesz rá és benne látod a hibát, hogy miért nem tud ő egyedül élni mint te.


kicsit ez van pl az értelmi fogyatékosokkal, hajléktalanokkal, munkanélküliekkel, beteg rokonnal stb is. sokan eljutnak oda, hogy haragudni kezdenek rájuk és ellenséget látni bennük, mert azt gondolják, hogy a saját életükben ők azért nem tudnak boldogok lenni, mert ezek visszahúzzák, mert gondoskodni kell róluk. nem tud örülni annak, hogy ő elboldogul a világban, hanem valahogy utálja azt aki nem.


szóval a kiscica az, aki gondoskodást igényelné és valahogy a te életed korlátjává válik.

2013. jan. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam mint az első válaszoló.. Megszelídíted majd kidobod az utcára..
2013. jan. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nézted véletlenül a Shrek 3-mat? :D Abban hasonló módon ellepik Shrek-et a kis ogre-k a rémálmában.
2013. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A cicával álom, fegyelmezetlenség, féltékenység, és valakitől menekülésre utal.
2013. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
NINCS
2013. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nem gondoltam, hogy valaki komolyan veszi, azt hittem majd jönnek a 'te bolond vagy' kommentek. :) Lehet esetleg az, hogy a saját cicáim váltak a terhemre? Mármint szeretem őket, nem érzem a terhet, de még is amikor elmegyek valahová, sajnálom őket itthon hagyni, amikor tudom, jól elvannak. Nem fogok őket ettől függően utcára tenni, mert nélkülük üres lenne a lakás, de főleg az életem. :)
2013. jan. 20. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!