Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet ennek a valódi oka,...

Mi lehet ennek a valódi oka, és jelentése?

Figyelt kérdés
Az aktuális páromat álmaimban folyton megcsalom, ami bűntudattal és rossz érzéssel tölt el.Mikor felébredek meg nyugtató érzés hogy csak egy álom volt,mert a valóságban soha nem tennék ilyet.Ez jelen volt minden kapcsolatomnál,mindig ezt álmodom és rossz,mert nincs szándékomban ilyet tenni....

2016. aug. 21. 13:46
 1/3 Ricsi1977 válasza:
Most ez csak egy álom mondjuk tény hogy minden barátoddal megtortent amit.velük álmodtal.. De viszont én szerintem akkor jön ez elő ha egy fél nem sok kapcsolatba vagy épp akarmibe volt és úgymond kíváncsiság féleség szerintem.de nyugtasson az téged addig nincs baj még álom :D
2016. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak akkor voltam mással mikor már szakítottam velük,exel soha nem jönnék újra össze,úgy hogy voltam már mással:D Az is lehet hogy félek hogy vége lesz ennek a kapcsolatomnak is,és mással leszek...:D Igen,mint írtam mindig jó érzés mikor kinyitom a szemem hogy csak álmodtam nincs baj :D
2016. aug. 21. 14:23
 3/3 Ricsi1977 válasza:
na hát akkor meg no problémóóóóó :D
2016. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!