Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmaim vannak, mit...

Visszatérő álmaim vannak, mit jelent? Mindig utazok. Azt se tudom, hova megyek, de legalább örülök, hogy történik valami izgalmas. Mit tudtok mondani erre?

Figyelt kérdés
Pl.olyanokat,hogy kocsival nemtudom hova,van amikor vonattal és látom a mindenféle tájakat.Nagyon régóta álmodom ezeket,és nagyon rossz utána felébredni,amúgy is szeretek aludni.A lényeg,hogy szinte minden álmodásnál igénybe veszek valamilyen járművet,és ki tudja merre visz.Aki ért ezekhez,írjon már!Mit jelentenek?

2016. aug. 21. 21:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Írjon már valaki!
2016. aug. 21. 22:59
 2/6 anonim ***** válasza:

De türelmetlen vagy!

Mint aki izgatottan várja, hogy történjen már valami, mindegy, hogy mi.

Az álmod is ezt fejezi ki: A saját helyzetedből való kilépés vágya, új tájak, új élmények utáni sóvárgás.

Ha adhatok egy tanácsot: Nyitsd ki az ajtót, aztán rajta!

2016. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Tehát akkor jót jelent,a változatosság jó:)
2016. aug. 22. 02:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jót jelent, én is sokszor ilyen utazást álmodok, mindig más és más helyen...

Bár volt olyan is, hogy egy utazás folytatódott ott ahol a múlt éjszaka abbahagytam.

Ami fura, az utazások alkalmával olyan emberekkel találkozok, akikről úgy érzem, hogy ismerem őket, valahonnan... Tehát nem csak idegenek.

2016. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nemjuteszembesemmi49 válasza:

NÉZD az álom kizárólag a tudatalattink jelenlétének a bizonyithatóságának az oka, eddig ertheto vagyok?

SZERINTEM CSAK TE TUDOD KITALÁLNI MIT JELENTHET EZ BENNED.

ÉN már süllyedtem le a tudatalattim mélyére.

a jelenlétem szintjét ahhoz tudom hasonlitani amikor az életemért küzdök GONDOLKOZVA, csakis kizárólag gondolkozva, ha eddig ertettél csak irj vissza aztán saját magad esetleg elkezdheted kitapasztalni ezt a világát az életnek.

2016. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nemjuteszembesemmi49 válasza:

ez ost nagyon fontos:

az én unoka testvérem számolt már be olyanról hogy a saját álmait irányitja

2016. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!