Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vagyok álmomban ideges...

Miért vagyok álmomban ideges aztán öngyilkos?

Figyelt kérdés
Vannak olyan álmaim,hogy valamit már annyira nem bírok,hogy végzetes módszert választok. Lehetséges,hogy tényleg öngyilkos hajlamaim vannak,vagy csak túl sok a stressz és így jön elő álmomban?

2016. aug. 22. 09:24
 1/10 anonim válasza:
Szerintem az utóbbi. De akármiről is van szó, nem árt ha kipihened magad! A sok stressz okozhat ilyen álmokat
2016. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 thuesday ***** válasza:
Lehet hogy a stressz, vagy a dühöd hoz létre ilyen álmokat. Nem hiszem, hogy hajlam miatt álmodnál ilyeneket
2016. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Túl sok ilyet érzek,nyugalmat annál kevesebbet:(
2016. aug. 22. 11:23
 4/10 thuesday ***** válasza:
Akkor valami olyan lehet hogy a tudatalattid nyugalmat keres a sok sok idegesség után.
2016. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Előző!Egyértelmű,hiszen ki akar stresszelni?!Meg én amúgy sem bírom,tele vagyok problémákkal:( A konfliktusoktól is rettegek,bármit elviselek csak azt ne!
2016. aug. 22. 13:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Az álombéli suicidiumnak az az oka, hogy a tudatalattid felveti, mint kvázi tabut, amely bizonyos élethelyzetekben a ,,látószögébe'' kerül megoldás gyanánt. Ez is csak azt mutatja, hogy te magad elveted a lehetőségét is.

A lényeg, hogy lazíts, ha kell. Lefekvés előtt halgass klasszikus zenét, meditáljál, s a többi. Ha pedig nem tudod kezelni a konfliktushelyzeteket, akkor egyszerűen csináld azt, hogy kinézel vitapartnered öltözékén egy jelentéktelen pontot, és arra koncentrálsz, amíg ő nyomatja a magáét, majd ha végzett, megemlíted neki. Ő még idegesebb lesz, te pedig jót nevetsz rajta. Próbáld ki!

2016. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudatalattid foglalkozik az öngyilkosságba meneküléssel.

Ez nem jó jel!


Stressz.


Az élet jele a stressz.Ha sok stresszor vesz körül,akkor élsz,s ez jó jel!


A baj a megoldatlan stresszhelyzetekkel van.Azokat meg kell tanulni helyesen kezelni!A szőnyegalá seprés időzített bomba!Vannak stresszhelyzetek,melyekkel tilos foglalkozni.(pl.Putyin elnöknek jobb testalkata van,mint neked.Naés?...)Másokat azonnal le kell reagálni.(pl."fiatalok"megaláznak,egy kiszolgáltatottat.Azonnal hívni kell a rendőrséget!)

Meg kell tanálni, a lelkiismeretünk normái szerint jól dönteni!

2016. aug. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 A stressz igenis RÁKOT okoz,a lazaság jelent jót!
2016. aug. 23. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem a stressz okoz rákot,hanem az elhúzódó,fel nem oldott stressz.

A stressz tesz alkalmassá,hogy szervezeted koncentrálni tudjon egy feladatra.

Stessznélküli állapot,csak a temetőben van.

2016. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A stressz minden rosszat okoz.
2020. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!