Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy meghalt...

Azt álmodtam, hogy meghalt egyik ismerősöm aki közel áll hozzám! Öngyilkos lett és folyt a vére. Ez mit jelent? :S

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
A babona szerint hosszú életű lesz az illető!
2014. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, máskor is.
2014. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Azt jelenti, hogy valószínűleg nem felakasztotta vagy vízbe fojtotta magát álmodban. Ugyanis ha így tett volna, akkor nem folyt volna a vére.
2014. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dorje1234 válasza:
Azt, hogy aludtál.
2014. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
dorje1234-nél a pont.
2014. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sanyikaéva válasza:

Nem szabad későn vacsorázni, akkor nem álmodik az ember hülyeségeket, vagy legalább is nem emlékszik rá reggel.

A probléma így megoldódik. Persze életkori sajátosság is, mert gyerekkorban félünk a haláltól, féltjük önmagunkat az egyedülléttől.

2014. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Azt írod meghalt, és aztán állítod, hogy öngyilkos lett.

Nem írtad le, hogy miért állítod, hogy öngyilkos lett.

Ezt a helyszínelő állapította meg, vagy te akartad bebeszélni a rendőrségen?

Aki öngyilkosságot lát, azt írja, Azt álmodtam, hogy az egyik ismerősöm öngyilkos lett.

Folyt a vére? Akkor halt meg mikor odamentél.

Mondom én, hogy kinyírtad, és most be akarod beszélni, hogy öngyilkos lett.


Mit jelent? Irigy voltál rá, és kívántad a halálát.

Most aztán ha holtan találják, keres a rendőrség, mert leírtad ide, hogy kinyírtad, és csak öngyilkosságnak akarod beállítani.

Neked véged. Mostantól ha ébren vagy a rendőrség fog zaklatni, ha alszol akkor a közeli ismerősöd dühös szelleme.


....

....

....

:-)

2014. szept. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Doctor zsozso válasza:
a komolytalanokkal szemben: a moder pszichológia szerint az álmok pszichénk üzenetei amiket rendkívül nehéz megfejteni mert ismernünk kel hozzá: az álmodó alap személyiségi vonásait, az álmodás valós idejü körülményeit(alvás közbeni környezeti tényezők pl fázol, pisilned kell álmodás közben), az álmodat minél pontosabban (érzelmek is ),és a lefekvés előtti egy hét történéseit is amik kihatással lehettek a pszichédre és még nemárt majd pár kérdést feltennie az álomanalizálást végző pszichológusnak sem
2014. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindössze annyit jelent, hogy rosszat álmodtál.
2014. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!