Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit az álmom?

Jelenthet valamit az álmom?

Figyelt kérdés
lehet hosszú lesz. annyi,hogy voltam egy helyen,ahova különleges embereket/állatokat hoznak. Éppen egy nagyon nagy gorillák/majmot hoztak. Szép dús fekete szőre volt. Nekem támadt,de éreztem,hogy ez nem olyan támadás volt,hanem inkább segítséget kért. Másnap visszamentem megnézni és már kisebb volt,akkora mint egy gorilla. Játszottam vele stb és nagyon megszerettem. Másnap megint elmentem,de akkor mar egy icipici üvegben volt. Azt hittem màr nem él,de amikor belenéztem az üvegbe akkor még ott volt de nagyon kicsi volt. Elloptam az üveget,hogy ne kisérletezzenek vele tovább. Haza vittem,gondoztam. Amikor már normális mérete lett elvittem egy park szerű helyre és nagyon boldog volt,de megtaláltak minket és el akarták vinni. El is vitték,meg akarták ölni. Nagyon sokat sírtam,és elmentem megkeresni(nagyon ragaszkodtam hozzá),meg találtam és ott volt egy ember,aki nagyon sok pénzt ajánlott nekik,hogy adják neki. Oda is adták. A majom egy állatkertbe került és mondta hogy bármikor meglátogathatom. Igazából nem szoktam keresgélni hogy vajon mit jelentenek az álmaim,de ez valamiért megérintett.
2016. aug. 24. 14:14
 1/4 anonim válasza:
ez nagyon érdekes, van kutyád vagy valami más háziállatod (amihez kötődsz), ....lehet hogy fog vele történni valami
2016. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent csak egy számodra érzelmet kiváltó álom volt, ezért nagyobb jelentőséget tulajdonítasz neki, mert megérintett. Örülj neki, szerintem jó dolog ilyesmit álmodni, mert kivételes hatással volt rád és ettől emlékké válik.
2016. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen állatom
2016. aug. 24. 23:49
 4/4 anonim válasza:
Nem.
2017. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!