Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok, mit jelenthet...

Mit gondoltok, mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő álmom. Már több mint három éve gyötör. Van hogy csak 3-4 havonta, de van hogy havonta is megjelenik.

-Futok valamiféle erdőben. Valószínűleg ősszel. Nem tudom miért vagy mi elől, de a lehető leg eszeveszettebben. Ahogy rohanok felbukkan előttem egy sötét alak, valamit felém dob, (talán botot?), de én mindig kikerülöm és tovább iramodok. Aztán még egy alak áll elém és a mellkasomba döf valami kardot, lándzsát.-

Mikorra felébredek kiver a víz, alig van levegőm és rettenetesen szúr a mellkasom. Szerencsére mint már említettem, viszonylag ritkán kelek fel ilyen lidérces álomra. De már nem bírom. Tettem valamit az előző életemben vagy fogok a jövőben?

Mit jelent az álmom? Tudtok segíteni?

18/F



2016. aug. 16. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
hát az első lehetőség h csak valami nagyon beindította a fantáziádat. a 2. h előző életedből valami érzés felébredt benned ezzel kapcsoaltban. lehet hogy egyszer fogsz járni egy erdőben ami nagyon ismerős lesz és az álmodban lévő erdő lesz ahova régen kötött valami rossz emlék
2016. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor lehet, hogy az előző életemben megöltek?

És ismét egy erdőben lelem majd a halálom?

Elég nyugatalanító.

2016. aug. 16. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen álom elől sose szabad megfutamodni mert akkor sose jut az ember semmire.

Próbálj meg ilyenkor tudatra ébredni (hogy hé én most megint csak álmodok) ha ilyet álmodsz ne fuss ne futamodj meg a sötét alaktól hanem jusson eszedbe hogy csak álom és ez csak az agyadban játszódik le, bajod nem fog esni.

A sötét alakinak meg mek kell mondani hogy "tudom hogy ez csak egy álom és valójában nem tudsz ártani nekem" ilyenkor két lehetőség fog fennálni vagy makacs lesz és tovább fog téged dobálni vagy bántani akar, ilyenkor meg kell vele küzdeni, de ilyenkor is jusson eszedbe hogy ez csak egy álom és ez a fejedben játszódik le tehát te irányítod a világot pl. lehet akkor erőd mint egy profi bokszolónak és véresre meg szanaszét tudod verni a fejét amíg meg nem adja magát!

A másik lehetőség meg az hogy hirtelen barátságos lesz ilyenkor meg kell tőlle kérdezni hogy ki ő mit akar és hogy tud e segíteni!A sőtét alak a tudatalattid lesz és ha sikerül amit leírtam a te tudatalattidal fogsz beszélgetni valami olyat fog mondani ami segíthet a való életben és a rémálmod is el fog tűnni!

Ez nem hülyeség ez pszichológia!


Ha bővebben érdekel a téma tudok ezzel kapcsolatban könyveket ajánlani!

2016. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egyszer csak megálmodtad, és utána néha félálomban eszedbe jut tudat alatt hogy nem lenne jó ezt álmodni vagy valami, vagy csak sokat rágódsz rajta, ezért álmodod újra... Szerintem próbáld megfejteni a jelentését. Vagy van egy másik ötletem:Nem feltétlenül biztos, hogy a te előző életed van a dologban. Lehet hogy valaki kommunikálni akar veled odaátról.... Más furcsaságok nem történnek a házban? Még magamat is megijesztem hogy ilyeneket írok, mert amúgy nem hiszek az ilyenekben XD de ha te igen, gondolkozz el ilyeneken is!
2016. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!