Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit tehetnék, hogy elmúljon?...

Mit tehetnék, hogy elmúljon? Már kezdek megőrülni tőle.

Figyelt kérdés

Nem is tudom, melyik kategóriába kellene ezt írni. Az egészséghez talán nem, mert ez nem betegség, az ezotériához sem, mert nem igazán hiszek benne, és nem ördögűzés, meg álomfejtés kellene, hanem valami, amitől ez elmúlik. Aztán meg mégiscsak a családomról van szó.


A dolog lényege az, hogy napok óta arról álmodom, hogy a családomban mindenki meghal. A férjem is, és én is, és a gyerekek is. Mindenki ugyanúgy, de az aznapi halálnem az azonos. Egyik nap robbanásban. Másik nap lelőnek. Megint másik nap kígyó mar meg, aztán késelés jön. Mindig más. Nekem nagyon rossz ezt minden nap végignézni, végigálmodni. Már félek elaludni, de nagyon álmos vagyok. Fizikailag is fáj minden egyes ébredés. Sajnos bár könnyű alvó vagyok, nem ébredek fel, csak miután álmomban már mind meghaltunk. Nem tudom mit tehetnék. Már próbáltam, hogy kifárasztom magam, hátha nem álmodom. Van valakinek valami ötlete, hogyan lehetne elmulasztani ezeket? Én szeretem a családom, és nagyon rossz erről álmodni minden nap.


2016. aug. 24. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már most is épp az a baj, hogy túl fáradt vagy.A fáradt, felületesen szunnyadó elméd visszatér ezekre a gondolatokra, álmokra, mert nem alszol el elég mélyen, nem kapcsolsz ki testileg-lelkileg.

Lehet, hogy nagyon stresszes az életed, vagy valami szorongás, bűntudat, felelősségtudat gyötör napközben és ez így csapódik le, ilyen álmokban.Lehet figyelmeztető álom, de akkor sem tudsz többet tenni, mint vigyázni a családodra és magadra, amennyire tudsz és szeretetet sugározni feléjük.Légy pozitív, ne foglalkozz ezekkel az álmokkal, ne rágódj rajta, ne félj tőlük.Egyszerűen próbáld hidegvérrel tudomásul venni, ne gondold újra őket ha felkelsz, azonnal gondolj másra ,tudatosan fordítsd el a figyelmed és hagyd, hogy az álomképek egyszerűen továbbússzanak, eltűnjenek.Ha elkezdesz rajtuk gondolkozni, lejátszod magadban, azzal az emlékezetedbe vésed, holott az álmok alapvetően hamar törlődnek az emlékezetből.Vagy legyen valami vidám könyv a közeledben és ha felébredsz az álomból, azonnal olvass a könyvbe!Ez is jól törli az álmot.De persze egyéni trükköket is kitalálhatsz, csak ne légy görcsös.Próbáld könnyeden kezelni.Furán hangzik igen, de hatásos.Többet úgysem tehetsz.

2016. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg azt, hogy megkérsz valkit hogy költsön fel, igaz ezt nem lehet pontosan csinálni mert honnan tudná, hogy mikor van az álom de azért egy próbát zseintem megér.Akkor lehet hogy utána elmúlik, de az is lehet hogy valami fontos fog bekövetkezni, nekem is volt olyan hogy egymás után hasonló álmaim voltak csak már nem tudom mi volt de történt valami...
2016. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma elment mellettem egy mentő, és sírógörcsöt kaptam. Egyből az jutott eszembe, hogy tuti valami történt az otthoniakkal. Hívtam őket, de nem vették fel. 3x hívtam őket, és nem vették fel. Negyedjére sikerült felvenni, pont beszélgettek kint az udvaron, és nem hallották a telefont. Én meg mindenre gondoltam közben, hogy mi minden történhetett. Nem vagyok ilyen érzékeny amúgy, de ez most megvisel. Másra sem tudok gondolni.
2016. aug. 24. 19:30
 4/8 anonim válasza:
Vegyél valami gyógynövényes bogyót (nervenpflege,macskagyökér stb.) Ezek megnyugtatnak, ellazítanak és van esély rá hogy nem álmodsz. Vagy valami háttérzajra aludj el tv film ilyesmi.
2016. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy. Menj pszichiáterhez, az ilyenek szoktak bekattani és az utcán idegeneket megtámadni, mert azt hiszi, mindenki az életére/életükre tör. Szedd szépen, pontosan a gyógyszert, amit felírnak, ki ne felejts egyet sem!
2016. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem azt, hogy bárki bántani akarna. Csupán rémálmaim vannak, és ettől szenvedek. Nem tudom, mitől vannak, nem tudom, hogy tehetnék ellene. Ezt a gyógynövényes dolgot kipróbálom, köszönöm a tippet. Tv-vel, zenével próbálkoztam már, sajnos nem működik. És már megint este van. És én már félek elaludni.
2016. aug. 24. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél eredeti indián álomfogó-t.Akaszd az ágyad főlé, ez megfogja a rossz álmokat, a jó álmok átcsorognak rajta.

Ezoterikus és egyéb különleges tárgyakat árusító boltokban kapható. Ez az egyik segítség.


A másik, mely nehezebb, nézz szemben a félelmeiddel majd ha ez sikerül akkor enged el a félelmeidet, bocsáss meg magadnak és mindenki másnak, akit esetleg szóval, gondolattal, netán tettel megbántottál, és bocsáss meg azoknak akik téged ugyanígy bántottak. Ezt minden nap elalvás előtt ismételd meg, és akkor megtapasztalod és megtalálod a lelki békédet.

De az álomfogót használd, mert sokat segít a nyugodt alvásban.

2016. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó neked is köszönöm. Az a gond, hogy nincsen meghatározott félelmem.
2016. aug. 25. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!