Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelthet ez az álom? Ez...

Mit jelthet ez az álom? Ez volt eddig a legfurcsább álmom

Figyelt kérdés
Egy nagy ház előtt ültem egy medence előtt de körülöttem minden égett egy barna hajú csinos lány jött felém üdítőkkel aztán a fekete felhők mögül vakító fény jött le is jött valami én meg levetettem a germán fekete napos pólómat (pedig nincs ilyenem) aztán a leszálló valaminek Heil-al köszöntem.

2016. aug. 25. 22:14
 1/7 anonim válasza:
Ez lehet attól is, hogy fáradt voltál és az agyad ezt alkotta meg, nem feltétlenül kell, hogy legyen jelentése. :)
2016. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van
2016. aug. 25. 22:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért várok még válaszokat
2016. aug. 25. 22:32
 4/7 anonim válasza:

Az emberi agy nem képes egy arcot teljesen kitalálni, még akkor sem ha álmodsz. Valamelyik ismerősödre hasonlított a lány arca? Gondold ezt át szerintem. Ha eszedbe jutna valaki, akkor keresd meg szerintem... És nem félsz attól hogy egy baleset következtében tüzet okozol? Félelmek is jelenhetnek meg az álmainkban... De ezek csak feltevések a részemről.

A saját álmaimat könnyebb fejtegetni :D

2016. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát egy barna hajú lánnyal írogatok
2016. aug. 25. 23:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem félek a tűztől inkább szeretem
2016. aug. 26. 15:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Már láttam róla képet és ő volt az
2016. aug. 30. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!