Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van olyan hogy ébrenlét és...

Van olyan hogy ébrenlét és álom között? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

A múlt napokban valamelyik éjjel az történt, ami még eddig nem, aludtam, láttam a bútorokat és szoba közepe felől ajtótól közelitett felém egy alak, a két kezét tartotta mintha megakarna fojtani. De rendesen kirajzolódott az alak, olyan élethü, mintha valaki tényleg ott lenne. Az az érdekes, hogy mindent, a környezetet bútorokat úgy láttam, mintha nyitva lenne a szemem, s félárnyalatba, vagyis nem teljesen sötét, mert beszürődött minimálisan fény kintről. De nagyon ijesztő volt egyből fel is ugrottam védekező pózba.

Ilyen még nem történt velem.. azelötti napok nyugodtan teltek, semmi megterhelő nem volt.. De még is.. akkor mi lehetett ez? Nincsennek ilyen úgymond "idegen" erők amit érzékelhettem, vagy egyszerüen csak az agy játéka, rémálom?.


2016. aug. 24. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is voltak ilyenek, sok rémálom a szobámban, volt amikor nem a szobámban aludtam ,de azt álmodtam ,amit ott. Remélem érted.
2016. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

persze, persze. Én elhiszem hogy valaki meg akart fojtani álmodban.


de miért tenné? Miért lennél célpont?

valami nagyhatalmú ellenséget összeszedtél?


más okból nem történik ilyen.

2016. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló létezik - sok ilyen kérdés van itt az ezotérián -, de akkor az ember béna és nem tud megmozdulni. Ez az alvási bénulás.

[link]

Lehet hogy neked is ilyesmi volt, csak rövid ideig tartott. Egyébként passz.


Ha meg nem ezoterikus válaszra vársz akkor legközelebb a tudományok kategóriát ajánlom erre a célra. Itt kapsz majd mindenféle elborult választ túlvilággal, szellemekkel, karmával meg kinek mi az elképzelése. :D

2016. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is hasonlók törtènnek manapság.

Kinyitom a szemem, látom a szobát, de összemosódik az álmommal, vagy van valami ott, ami nem illik, általában felülök ilyenkor és beszélni kezdek.

2016. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!