Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt gyakran?

Miért álmodom ezt gyakran?

Figyelt kérdés
Lány létemre sokszor álmodom azt, hogy lefekszem nőkkel, pedig még a dolog gondolatától is kiráz a hideg, sosem lennék képes rá. Álmomban viszont néha élvezem, máskor meg közönyös vagyok a dolog felől. Néha ismerem azokat, akikkel álmodom, néha nem. Ellenben férfiakkal sosem álmodom ilyesmit. Majdhogynem zavarbaejtő. Csak én vagyok így ezzel egyedül? Miért lehet? Ötletem sincs.

2016. szept. 4. 17:16
 1/3 anonim válasza:

Mondanám, hogy az álmok a vágyainkat tükrözik, de ha tényleg semmiféle késztetést nem érzel rá ébrenléted során, akkor szerintem csak szimplán megmozgat a téma.

Én is álmodtam hasonlót, nem egyszer, pedig a nők teljesen hidegen hagynak (meleg fiú vagyok), szóval én lezártam annyival a gondolatmenetet, hogy 'érdekesnek' találom tudat alatt.

2016. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mindannyiunkban termelődnek férfi és női hormonok,s azok dominanciáját pozitív élményeink határozzák meg.Serdülőkorban ez az egyensúly sokszor ingatag,de ezen segíthet egy ellenkező neművel való jó kapcsolat.(Nem elsősorban a közösülés.)

2016. szept. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valami hiányzik neked a szexuális életedből.Törődj a lelkeddel és a testeddel ami neked örömöt okoz és az örömöt beszéld meg a barátoddal.

Ne szégyelld elmondani neki ha nem tudsz vele kielégülni!

2016. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!