Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy terhes...

Azt álmodtam, hogy terhes vagyok, van ennek valami jelentősége? 18/L

Figyelt kérdés

Barátom nincs, szexuális életet nem élek, mégis álmomban sétáltam le egy lépcsőn és észrevettem mikor lenéztem, hogy nagyobb a hasam, mint lenni szokott és megéreztem, hogy terhes vagyok és olyan boldog voltam miatta és végtelenül nyugodt, mint már nagyon rég.

Egyébként nem szeretnék sem gyermeket, sem családot, ez mégis eléggé megérintett, volt valami különös, sajátos hangulata, ami miatt nem akartam felébredni.



2016. szept. 5. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azt, hogy előbb-utóbb majd lesz.
2016. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod segítek! :) :D :P
2016. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. szept. 5. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt most vehetem igennek? :)
2016. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!


Álmod jelentése elsősorban az,hogy egészséges,és nő vagy.

Tudatod mélyén vágysz beteljesíteni nőiességed legkülönlegesebb lehetőségét:egy új élet létrehozását.


Ez,mellesleg minősíti neveltetésed következményét is,mely szerint a gyermekvállalást rossz dolognak állították be.


Elárulom neked,hogy boldog,és igazi nő csak akkor lehetsz,ha családot alapítsz,és gyermeket szülsz.Ilyen a nő lénye!

2016. szept. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!