Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam terheségi...

Kiarra19 kérdése:

Tegnap csináltam terheségi tesztet és Kétt csikot mutatot de halványan lehetek terhes vagy jelentösége? 23dikán kénne megjönnie és 21dik csinaltam tesztet és kett csiklet de halvány!

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha leírásban meghatározott időn belül jött ki, akár halvány akár nem, ha ott a kèt csík akkor terhes vagy.
2016. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon remélem köszii :)
2016. aug. 22. 08:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért halvány, mert még viszonylag kevés a hcg a vizeletben, (fiatal a terhesség) ami alapján színeződik el a tesztcsík, de ha ott van, akkor kisbabát vársz, gratulálok! Orvoshoz olyan két-három hét múlva érdemes bejelentkezni (6-7 hetesen, most lehetsz 4), ekkor már gyakran látható szívhang is. Jó egészséget és könnyű várandósságot! :)
2016. aug. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szurke a csik hanem rozsaszin akkor bizony bana van a dologban🤗
2016. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) minden féle képpen el megyek dokihozz!!
2016. aug. 22. 09:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett megjött vagy sem? Mert előtte csináltál az lehet kémiai terhesség.
2016. aug. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem jöttmeg.
2016. aug. 24. 10:26
 8/8 A kérdező kommentje:
4 terheségi tesztet csinaltam és mindegyik 2csik lett de halvanyak !!!
2016. aug. 24. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!