Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van jelentősége az álmomnak?...

Van jelentősége az álmomnak? (Több lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már lassan 2 hónapja tetszik akkor találkoztunk de még volt mellette 4 ismerősünk. Nagyon kedves volt velem meg "flörtölt" is velem egy kicsit de azóta nem beszéltünk. Ezen belűl nem tudom mit érez de nekem nem tellik el nap hogy ne gondoljak rá. Még sose álmodtam vele de tegnap este igen. Azt hozzá kell tennem hogy nagyon valóságos álom volt. Mintha tényleg megtörtént volna. Emlékszem még arra is hogy milyen ruhába voltunk. Szóval az álom: Úgy kezdődött hogy négyesben én ő egy barátnőm és még egy fiú beszélgettünk viccelődtünk. Ha ez jelent valamit nálunk voltunk de nem volt otthon senki csak mi. Valamiért kimentem a konyhába és akkor mondta a többieknek hogy ő nagyon szévesen összejönne velem. Én is mondtam hogy érzek iránta dolgokat. Ekkor hirtelen az ágyon volt egy chilis párna (?) ( ez valamiért nagyon megmaradt) és hírtelen ketten lettünk a szobába beszélgettünk ismerkedtünk. Majd lementünk sétálni arra is emlékszem hogy pontosan hol voltunk. Megfogta a kezem sétálgattunk. Később mondtam neki hogy fázok és momdta hogy menjünk fel pulcsiért mert nála se volt és már sötétedett. Ezután pedig felkelltem. Sose hittem az ilyen álom fejtéselbe de annyira tisztán emlékszem erre... Szerintetek jelent valamit? Aki eddig elolvasta annak köszönöm :)

16/L



2016. szept. 10. 12:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezer bocsánat a helyesírási hibákért. Át kellett volna néznem mielőtt elküldöm
2016. szept. 10. 12:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Az álmoknak mindig van jelentése, csak éppen nem a jövőt, hanem a jelent ismertetik meg velünk. Méghozzá azt, hogy a tudatalattink, hogyan fogja fel a külvilágot.

Ezáltal az álmod elég egyértelmű jelentéssel rendelkezik, arról, hogy az a bizonyos illető igencsak tetszésedre való. Meríts az álmaidból önbizalmat, meglehet, hogy összejön a dolog.

2016. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért még várom a további segítséget :)
2016. szept. 10. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolóval teljesen egyetértek.Némi plusz:


Az álom jelezte nemi érettségedet,és azt,hogy nem vagy egy első randin ágybarángató csaj.:)

Ilyen álmaid,sőt vadabbak is,még lesznek.

2016. szept. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm :D Igen tényleg nem vagyok az az első randin ágybavivős csaj. Tegnap nem álmodtam semmit kíváncsi leszek lesz -e még folytatása
2016. szept. 11. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!