Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Időszakos álmomat szeretném...

Időszakos álmomat szeretném megfejteni: Néhány hete (pontosabban 3 hete) egy héten egyszer álmodok egy lányról akit pár hónapja ismertem meg. Folytatás lent. Van valami jelentősége az álmomnak?

Figyelt kérdés
Jelenleg barátok vagyunk, nem vagyok szerelmes belé és ő sem belém. Na a lényeg az, hogy első héten egy éjszaka megjelent álmomban tisztán és egyszerüen csak feltünt. Következő héten újra megjelent, de már ekkor én is a közelében voltam. És a harmadik éjszaka, pontosabban ma éjszaka ismét megjelent, ám most egy bevásárló központban volt ő is meg én is és úgymond összefutottunk, ott meg félre vonultunk egy helyre és pár perc beszélgetés után elcsattant egy csók. (pedig nem is gondoltam rá és beszéltem vele pár napja és megmagyarázhatatlan módon ez az álom valamiért nagyon jólesett és úgy éreztem mintha tényleg szerelmes lennék belé. ) Ezek az álmok az utóbbi három hétben voltak általában 7-8-napos időközönként. Talán van valami jelentőségük? Egyébként a lánynál nem lenne túl sok esélyem.

2013. nov. 26. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi. Csak nyilván, ami napközben sokat foglalkoztat, éjjel, az álmaidban is gyakrabban jelenik meg.
2013. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor valami tudat alatti hülyeség lesz, mivel a valóban nem vagyok szerelmes belé
2013. nov. 27. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!