Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Eleg vallasos vagyok, az...

Eleg vallasos vagyok, az esteimet imaval zarom mindig. Tegnapelott este is imadkoztam a szokott modon, es kertem a Joistent, hogy segitsen nekem egy bizonyos dologban. Uzenhetett nekem almomban?

Figyelt kérdés
Ezutan amikor aludni mentem, megalmodtam azt az elethelyzezet amit el szeretnek erni. Ennyire beleeltem volna magam az imadsagba, hogy almomban is ez korul forgott az agyam, vagy ez egy uzenet, hogy elindultak a dolgok abba az iranyba amit szeretnek?
2016. szept. 14. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez jó jel.
2016. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Eszter76 válasza:
100%

vallásos magyarázat: igen, üzenetet kaptál Istentől, az imád meghallgatásra talált


ezoterikus magyarázat: a gondolat teremtő ereje - azzal, hogy "elmondtad" (imába foglaltad, megálmodtad) el is indítottad a teremtő folyamatot


realista magyarázat: kitűztél egy célt, erre koncentrálsz (akár álmodban is)


Válaszd, amelyik tetszik. :-) Mindegyiknek az a lényege, hogy kitűzöd a célod, teszel érte (!) - és végül megvalósítod. Ez így működik akkor is, ha hiszel abban, hogy valamilyen külső erő (is) segít, meg akkor is, ha nem.

A külső erő a hited szerint bármi lehet - Isten, a csillagok, a Sors stb. (Ha nem hiszel egyikben sem, akkor meg te magad vagy (egyedül vagy másokkal együtt) az aki megvalósítja a kitűzött célt.)

2016. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom 😊 Nyilvan teszek erte, de hiszek benne, hogy mas is segit benne, jelen esteben Isten. Mindig is hittem, szamomra elkepzelhetetlen, hogy nem letezik egy nalam nagyobb ero aki beleszol a sorsunkba 😊
2016. szept. 15. 06:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Pont ÍGY teremtünk :)

2016. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az Isten jónak látja azt amit szeretnél akkor támogatást kapsz, ha az a lelki fejlődésedet szolgálja. mert ugye azért vagyunk itt a Földön, hogy tanuljunk tapasztaljon a lélek.


Van az a közmondás, "hogy vigyázz mit kívánsz, mert teljesülhet".

Volt úgy, hogy tudatlanságomban olyat kértem, hogy a helyzetben meg nem tudtam vele mit kezdeni, vagy megijedtem.

Mostmár hozzá teszem, az Imádság végén, hogy Atyám legyen meg a Te akaratod, mert úgy jó ahogy kapjuk, vagy ahogy történik, ha még pillanatnyilag nehéz is, mert nem azt kapjuk amit kigondoltunk, a pillanatnyi érdekünk szerint.

Mert az Isten a szeretet ezt jó elhinni, és gondja van ránk.

2016. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
IGEN! :) én is hiszek :) és kaptam már álmomban választ imára... ha belegondolsz, régen is álomban közölte Isten az akaratát a Bibliai korban ;)
2016. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!