Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van az, hogy este/éjszak...

Miert van az, hogy este/éjszaka sokkal "szívesebben"/könnyebben megirnek egy bizonyos dolgok egy srácnak?

Figyelt kérdés

Amikor mar mondjuk 22 ora elmúlt akkor valahogy ugy vagyok vele, hogy megírom neki ( persze sohase valósítom meg) es nem ertem hogy ilyenkor miert merném jobban

Mert attól (is) felek, hogy valakinek megmutatja, de ugye hiába írok későn másnap vagy bármikor megmutathatja


En ezt nem ertem :D


2015. jan. 18. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a Sátán uralja a lelked es a sötetsegből meritesz erőt.

Távozz!

2015. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azert mert olyankor mar semmi dolgotok es figyelmesen el tudja olvasni, tehat rad figyel.. :)
2015. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert este egyedül érzed magad és olyankor jobban rátudod magad vezetni arra,hogy beszélj valakivel,hogy enyhüljön az érzés. Ám éjjel egyedül maradsz a lelkeddel szokták mondani :)
2015. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még.
2015. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fáradtsághoz van köze, mint amikor utolsó pillanatra hagysz valami iskolai beadandót. Este már sokkal több dolog tűnik értelmesebbnek és több mindent mersz beleírni, mint korábban.

Kicsit a részegséghez hasonlít. :D

2015. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajnali 2 után hozott döntések rossz döntések. Menj haza Ted.
2015. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!