Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban majdnem megfulladtam,...

Álmomban majdnem megfulladtam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Álmomban törött pohárból ittam és egy szilánk megakadt a torkomon ami elvágta a hangszálamat -így elnémultam- és majdnem megfulladtam. Nem kaptam levegőt az orromon keresztül, a számon keresztül meg épphogy. Nyomást éreztem a torkomba, nagyon élethű volt és mikor meghaltam volna felriadtam és hasonló érzést (nyomást) éreztem a torkomba. Nagyon rossz érzés volt, ennek mi lehet az oka és van valami jelentése?
2016. okt. 3. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van olyan az életedben ami "megfojt" ami "kárt okoz" benned itt nem csak a fizikai dolgokra gondolok.

Ezt csak te tudhatod!

2016. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez rettenetes, büntetés vár rád. waaaaaaaaaaá

Törött pohárból inni=csalódásokban bizni, azt jelenti rosszul kezelsz valamit amiből baj lesz és eleve rossz már, láthatatlan dolog, de elkerülhetetlen

megakad a torkodon=valami végképp kiborul benned

elnémulsz=sirás és megbotránkozás

nem kapsz levegőt=szenvedés, depresszió

Nagyon élethű=valóságos, de lelki dolog ahogy az álmok is

am részvétem érted, sajnálom

2016. okt. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi rossz dolog nem történt velem azóta, úgyhogy megnyugodtam :D
2016. okt. 20. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!