Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban megölök...

Mit jelent ha álmomban megölök valakit?

Figyelt kérdés
Ma azt álmodtam hogy egy ilyen kastély előtt, persze a kastély kertben és a mai időkben volt az egész, felhős volt picit az ég, tehát olyan tipikus őszi idő volt, csak minden zöld volt, aztán ott volt a helyi polgármester meg a családom, a két kiscicám, aztán egy hapi megtámadott minket, néhányan vissza támadtak, de aztán egy ilyen kék kötélszerű akármi volt a nyakában, és a kötélt megfogtam, és konkrétan háromszor vagy mennyiszer megforgattam a levegőbe, és beledobtam a működő fűnyíróba és meghalt... :D Milyen jelenetbe illő... ez mit jelent? :D

2016. szept. 25. 10:38
 1/9 anonim válasza:
Fogalmam sincs, de ilyet már én is álmodtam és nyugi, nem lettem gyilkos:D
2016. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Látens pszichopata sorozatgyilkos vagy. Usgyi a pszichiáterhez de rögtön!
2016. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
problémamegoldás. :D tökéletes, a kezedben tartod a dolgaidat. Én is álmodom hasonlókat, ha ez megnyugtat :D
2016. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Rejtett agressziót jelent. Egy kecsegő bomba vagy!
2016. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
tul sok gyilkos elméket nezel
2016. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valamilyen elfojtott düh munkálkodik benned, ezzel enyhítetted kicsit.

Előfordulnak ilyen álmok, igazából magadnak kell tudnod, hogy csak vicc, vagy a tudatalattid akar üzenni vele.

Én pl. egy időben mindig azt álmodtam,m hogy eltévedtem egy erdőben, és egy útelágazásnál egy vénasszonytól szerettem volna segítséget kérni, de mindig elküldött ,hogy nekem kell tudnom, merre menjek.

abban az időszakban valóban elveszett voltam, egészen addig álmodtam ezt, míg aq szüleim által kijelölt út helyett el nem kezdtem megvalósítani a saját terveimet.

Szóval néha komolyan lehet venni az álmokat :)

2016. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. :) A Gyilkos elmékről meg lefogok állni, megígérem. :) Én meg mostanában többször álmodok pókokról, rákerestem neten hogy mit jelent, elméletileg szerencsés szerelmi jövőt. :) Remélem nem 60 éves koromban...
2016. szept. 29. 16:55
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából még hozzá teszem azt is hogy nem az a harag tartó típus vok, inkább magányos fajta. :)
2016. szept. 29. 16:56
 9/9 Óriás majmaim válasza:
"elméletileg szerencsés szerelmi jövőt" Te valami ezo f@szságot néztél, aki előtted írt pedig az álomfejtésnek nevezett elismert tudományt használt, ne tévesszük már össze ezeket. xd
2021. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!