Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent hogy álmomban...

Mit jelent hogy álmomban menekülök?

Figyelt kérdés
Van egy visszatérő álmom körülbelül 8 éves korom óta (most vagyok 17) . Álmomban mindig egy lépcsőházban menekülök lefelé két férfi elöl és amikor majdnem utolérnek leugrom a korlátok mögül zuhanok pár emeletet majd folytatom a futást lefelé de a lépcsőhaznak sosincs vége. Ez az álom jelent valamit vagy csak túl magyarázom az egészet ?

2016. okt. 4. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Szia, nekem van álmos könyvem, ha még mindig érdekel a megfejtés, megkeresem, csak így hirtelen lusta voltam felkelni :D egyébként általában semmit sem jelentenek az álmok, csak azt látjuk viszont, ami már valamilyen formában megtörtént velünk. De ha általában nem szoktak férfiak üldözni, akkor valószínű nem erről van szó.
2016. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Hagyd az amatőr válaszokat. Neked kilométer hányod van.
2016. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Catlin válasza:
A kettesnek üzenem hogy jót nevettem :D. Amúgy szerintem azt hogy valamitől nagyon félsz és üldöz' a gondolata...
2016. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!