Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban gyakran menekülök a...

Álmomban gyakran menekülök a sötétség elől, visszatérő álmom ez, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ezekben az álmokban vagyok egy helyen, ahol világos van, de hirtelen besötétedik, koromfekete, sűrű sötétség jön, én meg hazafutok, mert nem akarok ott maradni a tök sötétben. Az utcán nem égnek lámpák, ezért gyorsabban kell hazaérnem a közeledő sötétségnél. Mielőtt hazaérnék, mindig felébredek.

2016. jún. 24. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mulya vagy és szorongsz és alvás közben sem tudsz feloldódni mert fenyegtve érzed magad de képtelen vagy szembe nézni vele csak úgy, mint amikor ébren vagy.
2016. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

gyujcs esténként gyertyát, és kérd a fény angyalait,hogy vigyazzanak rád. köszönd meg, és azzal a tudattal,hogy végve vagy, aludj el, ne félj,hogy megint olyat álmodsz, tudd,hogy vigyaznak rád, megvédenek. ha ezt igazan sikerül elhinned, hogy ez tuddd, akkor nem kiosért majd többet a sötétség. hálás legyél, mert vigyaznak rad, fözz egy kavet, tedd a gyertya mellé, és mikor gyujtod meg, akkor mond magadba,hogy fény angyalai, védjetek meg... és gyertek fogadjatok el ezt a kávét,hálám jeléül. és menj aludni, masnap megihatod a kávét ha akarod, ne lepödj meg, ha megváltozik az ize. ;)

nekem ez mindig bevállik, a legutóbbi idökben egyre több deja vu érzésem van, meg elöre megálmodok valamit, pl. hogy valakivel találkozom, random az utszán, valaki régi ismerös felkeres...

2016. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, ennek az agymenésnek az "i"-jére gyönyörű pont volt az "utszán" szó :D bravó :D
2016. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Üzen a tudatalattid.

A világos hely a mostani helyzeted takarja.

A közeledő sötétség pedig azt, hogy lesz valami negatív dolog a közel jövőben.

(Legalábbis én így értelmezem)

2016. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülsz magad elől.
2016. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

kétségbeesés depresszió és biztonságérzet hiánya.


sikertelenség a célod elérésében.

2016. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem a második nem mond olyan rosszakat,kivéve hogy gyújts gyertyát mielőtt elalszol. Szerintem ne tedd,mert könnyen kigyulladhat a lakás....
2016. jún. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A visszatérő álmoknak mindig jelentősége van.Valamilyen problémával nem tudott megbirkozni sem reális(bal)sem szimbólikus(jobb)agyfeled.

A fény,a világosság,az ismeret,tehát a szeretet jelképe.(Az,aki eljutott a legmagassabb rendű ismeretre,a feltételek nélküli szeretethez érkezett meg.)

Ez a szeretetvágy űz újabb,és újabb szeretetforráshoz családodban,de sikertelenül.Ez a legfélelmetesebb egyedüllét!

A felébredésed jelzi a megoldhatatlan,elfogadhatatlan állapotodat.


Hol keressünk világosságot?Hol találunk szeretetet?Családtagjainknál,barátoknál,Istennél?

Bármennyit is kapunk,mindabból vajmi keveset észlelünk,ha mi nem fejezzük azt ki,s nem gyakoroljuk.

Kérlek próbáld ki!Kedveskedj minden nap legalább két alkalommal minden családtagodnak két hétig,s figyeld a változást!A változást,a benned felgyúlt világosságban,s környezetedben.

2016. jún. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hosszúhajú ***** válasza:
nincs bűntudatod? - lehet h az kerget, a saját lelkiismereted.
2016. jún. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hausmärchen válasza:

Nincs olyan hely ahová el kell menned, de nem szívesen jársz el?

Az otthon tuti biztonságot ad, és ez nagyon pozitív. :)

Ha van olyan negatív hely az életedben, ahová nem szeretsz elmenni, próbáld meg kiiktatni, amennyire csak lehet.

2016. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!