Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon rosszat álmodtam,...

Nagyon rosszat álmodtam, mikor felkeltem nem tudtam megmozdulni és a szememet kinyitni. Aztán olyan érzés volt, mintha meghaltam volna. Ez mi volt? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Nagyon rosszat álmodtam de nem emlékszem mit, aztán felkeltem és rossz érzés fogott el.. Mikor megpróbáltam kinyitni a szemem nem tudtam csak résnyire, akár hogy erőlködtem. Megmozdulni sem tudtam, automatikusan ragadt le a szemem hiába nem akartam elaludni. Vissza aludtam(tudatomnál voltam) és újra ugyan ez, csak akkor már valami csúnya fejet is láttam ahogy félig kinyitottam a szemem. 3x volt így.. Mikor harmadszor próbáltam erőlködve kinyitni a szemem nem tudtam, olyan érzés volt mintha meghaltam volna és "le áll" az agyam. Sípolást zúgást hallottam a fejembe, és teljesen elgyengültem. Magamba gondoltam hogy úristen most meghalok... Aztán hirtelen kinyitottam a szemem és néztem ki a fejemből kb 10percig. Nagyon ijesztő volt, soha nem történt ilyen velem. Mi volt ez?

Ja még annyi hogy nem tudom van e köze hozzá, ez előtt 2-3 nappal az esküvőmről álmodtam, láttam magam fehér menyasszonyi ruhában. Köszi a válaszokat! :)



2016. okt. 5. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Hát javaslom menj tempolomba szerezz szentelt vizet és öntsd szét ahol laksz tegyél lisztet a padlóra rakjál fel az ajtókra fokhagymát és az ágyadat szórd körül sóval
2016. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
alvásparalízis
2016. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Sokszor voltam én is így.S engem húz le a mélybe.Megfigyeltem,hogy akkor volt álltalában mikor nagyon nagyon fáradtt voltam.De nem mindig.
2016. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Asztrál utazás egy formája.

Erősen megnyitott harmadikszem csakrád miatt. Egyik válaszolónak a fáradtságnál ezt tapasztalás is erre utal, ahogyan a nem fizikai sípolás, zúgás, sistergés, vibrálás hallása is.

Ha több érdekel, írj rám.

2016. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Alvásparalízis ahogyan a 2. és a 3. írta. Nálam is előfordult már párszor nagy kimerültség esetén, de ilyen hosszú szerencsére nem volt. Remélem most nem pontoznak le az asztrálutazó varázslók
2016. okt. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamit össze keversz. Mert ha felkeltél , akkor már megmozdultál.
2016. okt. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem ezotéria, hanem tényleg csak alvási paralízis.


[link]

2016. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az vagyok aki azt írtam,ha nagyon fáradtt vagyok többnyire akkor van ez.De volt olyan ,hogy reggel volt ilyen.S láttam magam körül mindent.Láttam mi megy a tv ben.Csak nemtudttam megmozdulni.S ráadásul a paplan pont úgy volt a számon orromon,hogy alig kaptam levegőt.Eleinte elég volt ha csak megérintett s feltudttam rendesen ébredni.De utólag szó szerint rározz.s láttam őt.S nagyon nehéz volt magamhoz térve.S mikor húzott lefelé valami a sötétségbe ,úgyéreztem ha nemtudok felkelni.Ha nemébresztetem fel magam.Meghalok.Voltak nagy küzdelmeim...
2016. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nemírtam,oda hogy ha a férjem nemjön be akkor mikor alig japtam levegőt kitudja mi lett volna.Egyszerűen nemtudttam levenni a számról.
2016. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!