Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi az amikor éjszaka olyan...

Mi az amikor éjszaka olyan mintha visszazuhannál a testedbe?

Figyelt kérdés
Arra kelsz föl,mintha föntről erősen beleestél volna a saját testedbe. Mitől van ez, vagy mi ez egyáltalán? Veletek is volt ilyen ugye?

2016. aug. 13. 20:38
 1/8 anonim válasza:
nem volt nem értem mi ez, valami mentális dolog lehet
2016. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer éltem át ilyet... és igen van. Nekem úgy jött, hogy ültem az ágyban, de csak én, a testem feküdt, aludt. Eltűnt a háztető, csak a sötétséget, eget láttam és arany fonalakat ami belőlünk, emberekből ment felfelé az égbe. Férjem ott aludt ugyanúgy mellettem. Éreztem, hogy elindulhatnék (talán ahogy alváskor a lélek kilép a testből) felfelé, de nagyon megijedtem, hogy mi van, ha nem térhetek vissza. Ahogy eldöntöttem és a félelmemet megfogalmaztam, azonnal "visszazuhantam" a testembe, ahogy Te is írtad. Nem mertem elindulni felfelé. Azóta is sokat gondolok erre a dologra, de soha többet nem fordult elő ilyen. Nem tudom, ha megint lehetne egy ilyen lehetőség, elindulnék-e felfelé (mármint, hogy emlékezhessek rá, mert nyilván ezek megtörténnek, csak nem úgy, hogy az emberek emlékeznének rá). A fényes aranyszínű fonalakra is tisztán emlékszem.
2016. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piriiiii ***** válasza:
78%
Ez akkor van, amikor elalszol és a tested lebénul átmenetileg, az izmok pedig elernyednek. Ettől érzed azt, mintha zuhannál.
2016. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
3-as mondja jól, nincs ebben semmilyen ezoterikus háttértartalom.
2016. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem olyankor fordul elő, ha álmomban lezuhanok valahonnan és közben felriadok. És igen, már többször is volt ilyen :)
2016. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Részegség.
2016. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Az elernyedt izmok,és a testhelyzet miatti vérnyomás csökkenés idézi elő ezt az érzést.

Gyógyszeres úton is előidézhető hasonló látomás.

2016. aug. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állítólag valami szellemi lény megkörnyékezi a testedet, és szaladsz vissza hozzá, hogy megvédd. Mert álmunkban elmegyünk közben egy másik dimenzióba, és akkor így kb minél gyorsabban visszaugrassz.
2016. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!