Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Először is: az exemről álmodtam. Fél évet jártunk.

Neki az unokatesói nagy cigisek, emellet a drog is szóba jön az egyik életében.

Én a volt barátom nagyon óvtam ezektől. Bár ő ivott rendesen alkoholt.



2016. okt. 7. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mit jelent? Ez egy szimpla álom volt.

"Az álom képek, gondolatok, hangok és érzések összessége, mely az agyon fut át alvás közben"

2016. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ahw nem igaz. Valamiért nem írja ki a teljes kérdést.

Az exem egy cigit nyomott a számba, majd mondta, hogy droggal van töltve. Én ekkor mikor mondta, már rég kivettem, a számból és el is téptem.

Ő megharagudott.

Ezután egy nagy tágas szobába termettem.

A szobáról annyit, hogy fehér volt, és nem volt szőnyeg se semmi. Csak a beton volt a lábunk alatt.

A volt barátom a lépcső túloldalán állt, velem szembe. Én vele ellenben, a lépcső tetején voltam (négy öt fokos lépcsőt kell elképzelni, ami szintén betonból volt).

Az exem hirtelen elmosolyodott, és beleszívott a cigijébe. Közbe egy drogos inekciót adott be mamgának. Ezt merev szemekkel bámultam. Az a mosoly is szokatlan volt tőle, sose így mosolygott...

Én olyan hirtelen eltűntem. Közbe még úgy éreztem, hogy ott vagyok vele. Sírtam.. de azt sem éreztem és nem is emlékszem, hogy megtörtént volna. Csak tudatba sírtam.

Mindigóvtam a cigiktől meg ezektől...

Na így hátha elküldi az egész szöveget. Erre tudnátok valamit mondani? Mit jelenthet?

2016. okt. 7. 19:05
 3/5 A kérdező kommentje:

Jah egy hónapja dobtam, mert más lányokról beszélt és emellett ivott mindt állat.

És fél évet jártunk. Még mindig szeretem. Ezek közre játszanak az álomban?

2016. okt. 7. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy téged választ züllött életéről lemond. Elvesz feleségül, sok gyereknek adsz életet. Nagy boldogságban megélitek az arany házassági évfordulót.


A halálos ágyán megköszönni, hogy rádtalált s nem végezte hullazsákban.

2016. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves souls!


Azért,mert nem hiszel az álomfejtésben,és lila gőzöd sincs hozzá,nem kellene gúnyt űzni az álmodóból!


Nyilván azért álmodtál exeddel,mert még szereted.

Pszichéd szeretné helyére tenni,hogy miért szakítottál vele.

Okként a drogokat,az igénytelen körülményeket,az erőszakját(szádba nyomott drog)álmodtad vissza.



Mi emberek,döntéseink alapján igen keveset tudunk változtatni felismert rossz szokásainkon,de másokén,szinte semmi módunk,és jogunk.Aki ilyesmivel próbálkozik,sok kudarc,csalódás elé néz!

2016. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!