Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges hogy megálmodtam...

Lehetséges hogy megálmodtam volna a be nem következö jövömet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még kisebb lehettem, amikor azt álmodtam, hogy hirtelen lett valahonnan sok pénzem. Haza álítottam egy gitárral, egy aranyzos cicás harisnyával, drága cipövel és ingel.

Anya sírva fakadt, és rögtön elhagyta a házat, apuvak együtt. Én meg ott maradtam, végül megöltem magam. (Alapból pszichés beteg vagyok)

Másnap láttam a piacon azt a harisnyát, inget és cipöt is... Jött egy üzenet a mobilomra, hogy nem-e lennék prostituált, óránként 20 ezer forintért. Majdnem bele mentem, aztán eszembe jutott az álmom.

Sok pénz, harisnya, cipö... Ráadásul amikor mentem haza megláttam a metrónál egy fickót, aki a gitárját árúlta. Ez mélyen bennem maradt. Lehet jelentösége?



2016. okt. 13. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Kamut írni csak logikával és igaznak tünően szabad!

"Még kisebb lehettem, amikor azt álmodtam"

"Másnap láttam a piacon azt a harisnyát, inget és cipöt is...

...nem-e lennék prostituált"

Érzed te is az ellentmondást?

[link]

2016. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Kisebb lehettem. Kb 15-16. Most 20 vagyok. Nem szántam kamunak.
2016. okt. 13. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
A nem következő jövödet nem álmodhatod meg, mert ha nem következik be, akkor az nem jövőd!
2016. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányok szeretnek nagy jelentőséget tulajdonítani az álmaiknak. Valójában semmi ilyesmivel nem rendelkeznek. Elárulom, minden éjjel álmodsz. Akkor is, ha nem emlékszel rá. De nem a jövőt álmodod meg, hanem a múltad napközben fel dolgozott információit.
2016. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én álmodtam meg a jövőt, és megtörténtek.De ha alapból pszichés beteg vagy akkor a kérdésednek semmi értelme. Az elsőnek igaza van, van egy pötty ellentmondás abban amit írsz, ráadásul beteg is vagy....Kész a válasz. Főleg ha smsben felkérnek prostituáltnak, és te még bele is akarsz menni. Biztos a megfelelő környezetben mozogsz?
2017. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!