Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam a magyar válogatot...

Megálmodtam a magyar válogatott első EB-gólját! Ez hogy történhetett? A jövőbe láttam?

Figyelt kérdés

Még ősszel, a norvégok elleni pótselejtező előtt megálmodtam egy olyan gólt, amelyet a magyar válogatott szerzett, és amely 90%-ban hasonlított Szalai Ádám góljához. Fehér mezben játszottunk, és a kommentátor nagyon kiabált, amikor helyzetbe kerültünk, majd a kapus hasa alatt egy csatár (az álmomból nem derült ki pontosan, hogy Szalai) begurította a labdát a kapuba. "Felrobbant" a stadion a hangzavartól, minden magyar extázisban ünnepelt. Igaz, itt Dzsudzsák adta a gólpasszt, nem Kleinheisler.

Azt hittem, hogy majd ez lesz a norvégok ellen (legalább is reméltem),akkor még nem hittem volna, hogy az osztrákok elleni meccsen szerzett gólunkat álmodom meg. Az álombeli végeredmény 3-1 lett, tehát a gólkülönbség is stimmelt (2-0).

Szerintetek csak véletlen egybeesés, vagy hihetek az álombéli jóslatokban?



2016. jún. 16. 07:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

- 90% nem egyenlő 100%-kal.

- Fehér mez, az ritka mint a fehér holló! Ja mégsem.

- Kiabált a kommentátor! Hihetetlen! Meglepő!

- A kapus alatt begurult a labda. Micsoda nem várt fordulat!

- 3-1 vs. 2-0. Ezt a pszichológia belemagyarázásnak nevezi: az alany erőltetetten hozzáigazítja az eseményeket a meggyőződéséhez.


És ne feledkezzünk meg róla hogy sok ezren álmodnak most gólokról, hát véletlen valakinek az álma - majdnem - bejött, nincs ebben semmi különös.


Szóval a válasz: véletlen egybeesés.

2016. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%
És hány gólt álmodtál még, Viktor?
2016. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
67%
😂😂😂😂Szólj, ha álmodsz még ilyeneket.
2016. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

az álmok a vágyak világa ... :))))

Mivel a racionális tudatrész alszik, ezért ezek a vágyak meglehetősen furcsa kapcsolatokban, képekben jelentkeznek (a szürrealista festők nagy örömére:).

De a boncolgatásukkor megtalálhatja az ember a vágy tartalmát. Nekem is volt már több olyan, amit megálmodtam - de az álmok világát magunknak kell elemezni, nem tudja senki cont-rollálni, mert ez a legbensőbb világunkhoz tartozik. Itt nem fogjuk tudni érdemben az álmokat elemezni, azt hogy ez hülyeség fölösleges 100x leírni.


Célszerű az ágy mellé papírt ceruzát tenni, és még mielőtt kinyitnád a szemed rágondolni az álomra, (nagyon könnyen elillan és nem tudunk emlékezni rá), majd pár szóval lejegyezni


- ez az önismeretet mélyíti.


A hozzáértők - pszichiáterek- kísérletet szoktak tenni az analízisre, de nem egyszerű.

Jung sokat ír erről, sokat foglalkozott ezzel: Vannak jellegtelen, zavaros álmaink, figyelmeztető-jósló és vannak mitikus álmok is ( a kollektív tudattalan munkája révén) - ez utóbbiakat soha nem felejtjük el.

2016. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az álmok, az élet minden területére kihatnak.

Ha téged ez érdekel, akkor az álmaid meg próbálnak választ adni rá.

Nekem is megálmodhatnád mondjuk a lottó számokat...:D

2016. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Miután megtörtént könnyű megálmodni. Csaló!
2016. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

- a magyar válogatott esetében a 2 gólos győzelem sajnos ritka mint a fehér holló

- a válogatott általában piros mezben szokott játszani :/

- tekintve, hogy több mint 7 méter széles a kapu és 2 méter 30 cm magas, így 1000-féleképpen is bemehetett volna a labda (akár mellette, felette) és lehetett volna szabadrúgás, fejes, öngól stb...

- nyilván nem gondoltam teljesen komolyan, hogy a jövőbe lehet látni álomban, de nagy élmény volt, hogy pont ilyen gólt "jövendölt".

2016. jún. 16. 12:16
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha nem gondoltad komolyan akkor jó, itt sokan komolyan gondolják az ilyesmit. :DDD


És - jó eséllyel - mindannyiunknak volt már hasonló tapasztalata, de azért mert egyszer-kétszer vagy párszor véletlen bejön az ember álma attól még csak véletlen. Igen, jó érzés és élmény mikor bejön, de épp ezért tulajdonítanak neki - tévesen - nagy jelentőséget.

2016. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Na, majd ma megpróbálok álmodni egyet, hogy mi lesz Izland ellen :)
2016. jún. 16. 20:46
 10/20 anonim válasza:
Én Izland ellen 3-1-et álmodtam a javunkra és az egyik gólpaszt Nagy Ádám adja.
2016. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!