Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy nap almodtam h dedmamamnal vagyok baratokkal stb de dedmamam sehol nem volt ott a lenyeg h ott ultunk ezutan az egyik fiu rammaszott megcsokol es csokoloztunk egy kicsit de akkora nagy erzes volt ami aradt belole h imad engem vonzodik hozzam stb...nagyon megmaradt ez benne viszont a lenyeg h masnap szinten azt almodtam h a dedmamamnal vagyok tobb ismeretleb emberekkel es olyanok is votlak ott akit ismerek ..megcsokolt egy ferfi azutan ugyan ott bent ultunk az egyik fiut ismerem az nezett engem viszont aki ismet megcsokol engem azt nem tudom ki volt de o is uyg vonzodott hozzam mint az elozo almom.

Miert ugyanaz a helyszin?

Miert almodtam ugyanolyat? Nem ertem...


2016. okt. 15. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Miért nem tanultál meg fogalmazni?

Nekem se időm, se kedvem nincs ahhoz, hogy ebből, amit ide hánytál, kibogarásszak bármit is.

2016. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy biztos jó sok fiúd volt már, ha az álmod is azokkal van tele..:D


Hány éves vagy amúgy?

2016. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseket áltlában általában 14-18 éves tini lánykák írják ki. Gondolom te ebbe a korosztályba tartozol.
2016. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álom azt jelenti, hogy túltengenek benned a hormonok, illetve azt, hogy van még hova fejlődnöd szellemi értelemben, ugyanis ismeretlennel csókolózni = túl gyorsan (komoly kutatás és vizsgálódás nélkül) döntesz arról, hogy valamit elfogadsz-e igaznak.
2016. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!