Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodás, van erre...

Tudatos álmodás, van erre tudományos magyarázat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár hónapja minden éjjel álmodok és ami közben álmodok tudat alatt tudom hogy én most álmodok és hogy ez nem a valóság amit átélek az álmaimban.Olykor ugyanúgy történnek a dolgok az álmokban mind mindig és csak tudom hogy ez álom, de van amikor tudok járni meg dolgokat csinálni,sőt akár kommunikálni is valamilyen formában az emberekkel akikkel közben találkozom, stb. Egyszer olyan is volt hogy tudtam teleportáli a tudat alatt helyekre és ott folytattam a cselekményeket tudatosan.


Ami még érdekes hogy többször is van hogy leülök egy padra az álmomban és azon gondolkodom hogy mit csináltam rosszul az elmúlt időszakban,és azon hogy a következő nap mit kell csinálnom meg ilyeneken.


Erre van tudományos magyarázat, hogy mégis ez hogy lehetséges ez a tudatos álmodás? Mert gyakorlatilag akkor 2 "világ" van amiben "jártas" vagyok.



2016. okt. 16. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Van. Álmodban rájösz, hogy álmodsz. Meg van magyarázva.
2016. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az álom gyakorlatilag a tudatalatti kivetülése. Az, hogy ebbe bárki, bármilyen jövővel kapcsolatos dolgot belelát; hülyeség.


Minden ami álmodban történik, azt az agyad állítja elő különböző érzelmekhez párosítva.

A tudatos álmodásra pedig nem kell tudományos magyarázat. Előfordul.

Ha emlékszel az álmodra, akkor nem alszol elég mélyen. Ha még tudatosan is álmodsz, és akaratod nélkül, akkor az nem feltétlen pozitív, mert nem alszod ki rendesen magadat.

2016. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen butaságokra használod a TA-t?

Teleportálás? :)


Ne a padon üldögélj, hanem keress valakit, és kérdezd meg.

- Ráérsz?

(Ha ráér)

- Segítesz?


Aztán megkérdezed, hogy mit akar mondani neked, mert ráérsz, segíteni akart.


Ha szerencséd van, mond valami hasznosat.


A tudományos magyarázatot kérdezd meg az egyik NPC-től.

"Ez egy álom?"


Nagyon félénkek, ezért üldögélsz egyedül a pason(?)

2016. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen néha. Valamikor direkt felkelek hogy elkerüljem az álmomban lévő rossz dolgokat. Pl.: ne keljen matekoznom vagy ne szúrjanak le egy késsel az álomban.(tudom nagyon fura)
2016. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!