Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtunk párommal...

Miért álmodtunk párommal egyszerre kísértetiesen hasonló dologról?

Figyelt kérdés
Párom is és én is ugyan akkor ugyan azt álmodtuk. Ő azt hogy egy fogatáson van és lelőtt engem valaki (azt nem tudom hogy a film része volt vagy valóban lelőttek-e). Az én álmom pedig hasonlóan nézett ki. Mégpedig valaki meg akart védeni egy nem kívánatos alaktól és tettette hogy lelőtt, hogy elterelje a figyelmét. Viszont abban a pillanatban nem tudtam hogy meghaltam-e vagy sem csak a később jöttem rá egy másik helyen hogy nem élek és láttam magam kívülről (lehet rosszul sült el az elterelés). Erre szeretnénk válaszokat találni hogy miért álmodtuk mindketten ugyan arról a témáról.

#álom #pár #hasonló #hasonlóság #álmodás #kísérteties #álmodni ugyanarról #kívülről láttam magam
2016. aug. 14. 17:30
 1/4 anonim válasza:

Király, én mindig is erre vágytam, hogy egy valós személlyel találkozzak egy álomban.

Sajnos nem tudok neked segíteni bocsi.

Egyébként láttad a párod arcát vagy csak érezted, hogy ő az? És ő hogy érezte?

2016. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy ritka jelenség,amikor két ember,akik szeretik egymást ugyanarról álmodnak.

Ennek,a szeretet mélysége,és a két ember szellemi érzékenysége egyaránt szükséges.


Az álombeli halál,lehet egy bűntudat,melyben az önnön psziché kiosztja a legsúlyosabb büntetést:Az élet elvesztését,és a szerelmesed elvesztését.Melyik a nagyobb bünti?Döntsd el te!


A bűntudat feloldása,a bűn lerendezése,helyrehozása.

2016. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1# Nem vagyok benne biztos hogy páromat láttam. Csak egy alakot, de abszolút pozitív személyiségű volt. Ő viszont tisztán látta és tudta hogy én vagyok az az Ő álmában.
2016. aug. 21. 16:59
 4/4 A kérdező kommentje:
2# Köszönöm a választ! Ebből már el tudok indulni valamerre :)
2016. aug. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!