Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Különös álom. Miért álmodtam...

Különös álom. Miért álmodtam ezt? Többi lent.

Figyelt kérdés

Múlt éjjel azt álmodtam, hogy az egyik haveromnak (annak a fiúnak aki tetszik, annak a barátjának) szülinapja volt. Vittem neki egy csokit, megpusziltam és megöleltem, az egész osztály előtt, mintha ténylegesen éreztem volna az ölelését. Aztán hirtelen átkerültem egy távoli helyre, ahol egy kalandpályán voltam, ahol azon gondolkoztam, hogy mikor velem volt az aki tetszik egyáltalán nem féltem, de nélküle nagyon is. És egyszerűen csak hiányzott a fiú.

Miért van az, hogy azt öleltem meg aki iránt semmit nem érzek(?), és nem azt akit ténylegesen szeretek.

Ezt azután álmodtam, hogy kiderült, hogy aki tetszik annak van barátnője. (nem tudom lényeges-e)

Van valami jelentése ennek? 14/l



2016. okt. 19. 18:38
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom, én nap mint nap álmodok ilyeneket az osztálytársaimmal, évfolyamtársaimmal, úgyhogy szerintem ezek csak a hormonok.
2016. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert ő az igazi a tudatalattid üzenete szerint.
2016. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem valamilyen oknál fogva arra a fiúra gondoltal,és azért álmodtad ezt.

Ne aggódj nem hiszem hogy lenne ennek barmiféle jelentősége.nyugodj meg és remélem hogy öszzejön azzal a fiúval valami aki neked tetszik:)drukkolok

2016. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szegény gyereknek szülinapja volt. Járt neki az ölelés.
2016. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!