Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban leszúrtak, de nem...

Álmomban leszúrtak, de nem haltam meg tőle, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam oldalba szúrt egy tőrrel, emlékszem, hogy összeestem, és küzdöttem, hogy ne haljak meg, és el is játszottam, hogy halott vagyok. Aztán anyámék egyszer csak jöttek értem, de nem akartak elvinni a kórházba, mondván, hogy nincs bajom. Végül aztán eljutottam, de mire megnézték a sebem, már csak egy kis karcolás volt a helyén.

2016. okt. 22. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány percig/óráig szenvedtél és mire gondoltál?
2016. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:
Azt, hogy álmodtad.
2016. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg az álmomban a fejemet vágták le de mégsem haltam meg.
2016. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan. Egy őrült próbálta ilyen húskloffolós baltával leverni a tök fejemet, de ötödik ütésre is csak roppant egy picit a csont. Ekkor fogott egy bicskát és próbálta úgy mint ha alma lenne a fejemen. Persze az ütő erekből meg fröcsöggött a vér, mint egy locsolócsőből. Már nem tudom mi lett a vége.
2016. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első: pontosan nem tudom, de emlékszem, hogy a többiek H20-t néztek (azt a sellős sorozatot) és amikor vége lett az epizódnak, akkor mentem el a kórházba.
2016. okt. 22. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!